28 октября 2022
США вирішили прискорити розміщення модернізованих тактичних бомб B61-12 в Європі. Про це повідомляє Politico.
Зазначається, що американські чиновники на закритій зустрічі НАТО у Брюсселі заявили, що бомби прибудуть раніше, ніж планувалося. Вони мали бути розміщені в Європі, згідно з початковим задумом, навесні 2023 року, але будуть доставлені на бази НАТО вже в грудні.
Як пише видання, заміна старої зброї новою версією на різних складах у Європі для потенційного використання бомбардувальниками та винищувачами США та союзників відбувається на тлі посилення напруженості через погрози РФ застосувати ядерну зброю в Україні.
Модернізація програми B61 відкрито обговорювалася у бюджетних документах та публічних заявах протягом багатьох років.
Як заявляють офіційні особи Пентагону, це необхідно для забезпечення модернізації та безпеки арсеналу.
Нагадаємо, НАТО проводить щорічні ядерні навчання Steadfast Noon у Європі.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нафтові доходи Росії різко зросли - ЗМІ 26 марта 2026
Попри санкційний тиск, показники вже досягли рівня початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
У Львові "Шахед" знищив квартиру військового та його коханої-відомої піаністки, яка зробила особливий внесок в розвиток української культури Вдома у той час нікого не було
Іран відкрив Ормузьку протоку, проте не для всіх 25 марта 2026
Тегеран уточнив, що заборона на прохід Ормузькою протокою стосується "ворожих" суден США та Ізраїлю.