23 января 2025
США мають намір організувати друге джерело виробництва стволів для 155-мм гаубиць M777 через "безпрецедентний попит". Останній виник на тлі активного використання цієї артилерії українською армією. Про це мовиться в бюджетному документі Пентагону, повідомляє спеціалізоване видання The War Zone.
Нині єдиним виробником стволів марки M776 є Watervliet Arsenal, що належить американському уряду, але його потужності недостатні для задоволення поточних запитів.
Поточна виробнича норма становить менше ніж 30 стволів на місяць, що не відповідає оперативним потребам ЗСУ.
Для вирішення цієї проблеми Міноборони США виділило 161 млн доларів для відкриття нової лінії з виробництва стволів. Ці кошти передані на закупівлю обладнання, модернізацію виробництва та спрощення процедур, що дасть змогу збільшити щомісячний випуск стволів на 10 одиниць більше.
Термін служби стволів гаубиць залежить від інтенсивності їхньої експлуатації. Американський норматив ресурсу ствола M777 визначений у межах 2500 пострілів, але українські військові його значно перевищують.
M777 - буксирована гаубиця калібру 155 мм. Вона має два види снарядів - звичайні та реактивні. Обидва типи є на озброєнні ЗСУ. Боєприпаси мають більшу кількість вибухової речовини та є далекобійними.
Як ми вже писали, завод BAE Systems у Шеффілді почне виробництво артилерійських гаубиць M777 вже в 2025 році.
Раніше BAE System оголосила про намір спершу локалізувати ремонт, а згодом виготовляти артилерійські установки M777 в Україні.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Какие мужские пуховики предпочесть? 23 января 2025
На сегодняшний день существует ряд популярных брендов, чья продукция отличается отличными эксплуатационными качествами. В числе таких изделий – пуховик мужской The North Face
У Латвії вилучені у п'яних водіїв джипи передають для ЗСУ 23 января 2025
У Латвії вилучені у п'яних водіїв джипи передають для ЗСУ
Марсохід Curiosity виявив, де на Червоній планеті плескалися хвилі 23 января 2025
Марсохід Curiosity виявив, де на Червоній планеті плескалися хвилі