20 января 2025
Польща отримала від США перші 28 танків Аbrams у найновішій версії M1A2SEPv3, які доставлено до РП морським шляхом.Про це повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр національної оборони Польщі Владислав Косяняк-Камиш на платформі X у неділю, 19 січня.
"Перші танки у версії M1A2SEPv3 Abrams вже в Польщі. 28 танків Abrams після транспортування морем пройдуть огляд, а потім вони потраплять до польської армії. Загалом ми матимемо 250 таких танків Abrams", - зазначив Косіняк-Камиш.
Міноборони Польщі закупило 250 танків Abrams у новій версії на приблизно 4,75 млрд дол. Польська армія вже має 116 танків Abrams старіших моделей.
Зазначимо, що Польща у 2022 році підписала угоду зі США про постачання 250 модернізованих танків M1A2 Abrams у 2025-2026 роках.Варшава згодом повідомила, що досягли домовленості з Вашингтоном про постачання ще 116 танків M1A1, які були в експлуатації. Польські екіпажі вже проходили навчання на подібних американських бойових машинах на території країни у 2022 році.
Також Міноборони Польщі уклало контракт з американською корпорацією General Atomics Aeronautical Systems про постачання розвідувальних безпілотників MQ-9B SkyGuardian.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Постпред України в ООН: Масовані атаки РФ - ляпас посередникам США 13 января 2026
Кремль намагається створити ілюзію власної непереможності, хоча в реальності її військова машина неминуче наближається до критичної точки.
Samsung представила недорогий 5G-смартфон з батареєю підвищеної ємності 13 января 2026
Samsung представила недорогий 5G-смартфон з батареєю підвищеної ємності
Напад у школі в Києві: поліцейські повідомили про підозру підлітку 13 января 2026
Напад у школі в Києві: поліцейські повідомили про підозру підлітку. Подробиці та фото Розслідування злочину триває