28 апреля 2025
Державний департамент США закликав Північну Корею забрати свої війська з Росії, а саму РФ - припинити підтримку КНДР. Про це повідомило південнокорейське інформаційне агентство Yonhap.
Заява прес-секретаря відомства з’явилася через кілька годин після того, як стало відомо, що Центральне телеграфне агентство КНДР вперше підтвердило розгортання своїх військ на боці Росії у війні проти України.
В Держдепі наголосили, що "треті країни, такі як КНДР", що беруть участь у російсько-українській війні, "несуть відповідальність".
"Ми стурбовані прямою залученістю КНДР у війну. Розгортання військових сил КНДР у Росії та будь-яка підтримка, що надається Російською Федерацією КНДР у відповідь, мають припинитися", - цитує агентство чиновника.
В Держдепі додали, що навчання північнокорейських солдатів Росією порушує численні резолюції Ради Безпеки ООН.
Нагадаємо, Москва більш не не заперечує інформацію про перекидання військових з Північної Кореї до Росії для подальшої війни в Україні, але називають її "суперечливою".
Після цієїзаяви Кремля влада КНДР теж офіційно визнала, що направляла свої війська в Росію, щоб допомогти воювати проти України, згідно з договором про стратегічне партнерство.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Індія скуповує мільйони російських барелів - ЗМІ 7 марта 2026
В окремих випадках це вже спостерігається: індійські НПЗ "накидають" 2-4 долари за барель з урахуванням вартості доставки.
В Україні відновили 20+ тисяч свідоцтв про реєстрацію авто за допомогою "Дії" 7 марта 2026
В Україні відновили 20+ тисяч свідоцтв про реєстрацію авто за допомогою "Дії"
США та Венесуела домовилися відновити дипломатичні відносини 7 марта 2026
Держдепартамент США нині зосереджений на створенні умов для мирного переходу до демократичного уряду у Венесуелі.