14 августа 2025
В разі невдачі американо-російських переговорів європейські країни мають бути готовими підтримати санкції і мита США щодо Росії або покупців російської нафти. Про це у середу, 13 серпня, заявив міністр фінансів США Скотт Бессент в інтерв'ю Bloomberg TV.
"Європейці повинні приєднатися до нас у наших санкціях. Вони повинні", - сказав він у середу.
За даними видання, йдеться про мита щодо Китаю, Індії та інших країн, які купують енергоносії у РФ.
Бессент зазначив, що санкції щодо РФ можуть бути посилені або ослаблені залежно від результату зустрічі президентів США і РФ на Алясці, яка відбудеться в п'ятницю. Водночас глава Мінфіну США зазначив, що обговорював ідею мит щодо покупців нафти з РФ країнами G7 раніше, проте не отримав підтримки.
"Я подивився на всіх лідерів за столом і запитав, чи готові всі за цим столом запровадити 200% вторинні мита щодо Китаю. І знаєте що? Усі ховали очі, їм різко захотілося дізнатися, яке взуття вони взули", - заявив він про зустріч G7, що відбулася раніше цього року в Канаді.
Нагадаємо, минулого року ЄС витратив на нафту та газ з РФ на 39% більше, ніж на допомогу Україні.
В Угорщині обурилися ударом України по нафтопроводу у РФ
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Україні авто можна купити з 14 років, але є важлива умова 8 сентября 2025
В Україні авто можна купити з 14 років, але є важлива умова
Порошенко в земляну річницю піднесено звернувся до дружини 8 сентября 2025
Експрезидент України Петро Порошенко привітав із 41-річчям їхнього шлюбу свою дружину Марину. Із нагоди залізного весілля, яке ще називають земляним, він присвітив її допис в Instagram.
"Золотий" рік для нашої документалістики": режисер Мстислав Чернов зізнався, як зміг вдруге стати представником України на "Оскарі" 8 сентября 2025
"Золотий" рік для нашої документалістики": режисер Мстислав Чернов зізнався, як зміг вдруге стати представником України на "Оскарі" Момент оголошення рішення збігся з важким днем для країни