15 ноября 2025
Митні ставки США на товари зі Швейцарії знизять до 15%. Про відповідну угоду уряд Швейцарії повідомив на платформі X.
Швейцарські посадовці висловили вдячність за конструктивну взаємодію та зазначили, що деталі оголосять згодом.
"Швейцарія та США успішно знайшли рішення: тарифи США будуть знижені до 15%", - зазначається у заяві.
За інформацією Sweden Herald, одна з умов зниження тарифів полягає в тому, що Швейцарія проінвестує 200 мільярдів доларів у Сполучені Штати.
Раніше США сформували групу з 15 країн для проведення “привілейованих” переговорів про зміну торговельної політики після.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Oppo здивувала новим Bubble: магнітний дисплей для селфі та сповіщень 26 мая 2026
Oppo здивувала новим Bubble: магнітний дисплей для селфі та сповіщень
Президент Ірану Масуд Пезешкіан видав розпорядження про відновлення доступу до інтернету, який був заблокований у країні протягом 87 днів, пише агентство Reuters, посилаючись на іранські державні ЗМІ.
США й Ізраїль завдали ударів по іранських суднах 26 мая 2026
Удари були завдані на південь від острова Ларак в Ормузькій протоці: загинули кілька іранських військовослужбовців.