20 октября 2023
Близький друг артиста Сергія Гладкова, якого не стало 19 жовтня, актор Олексій Агоп'ян вважає, що передчасна смерть артиста може бути пов'язана з коронавірусною інфекцією. Крім того, актор переніс оперативне втручання, яке пройшло невдало.
Про це Олексій розповів у телефонній розмові з OBOZ.UA. Агоп'ян дружив з Гладковим з 70-х років.
"Останнім часом він дуже сильно хворів, – розповідає OBOZ.UA Олексій Агоп'ян, – І ковідом перехворів, і переніс операцію на суглобі. Оперативне втручання пройшло не дуже вдало, робили повторно… Він став лежачим – у гіпсі, поки все це мало зажити. Ми дуже сподівалися, що все буде добре – він потихеньку йшов до одужання. З лежачого перетворився на сидячого. Але, на жаль, все закінчилося ось так… Офіційно висновку поки що немає – може, і коронавірус так вплинув – дуже підла хвороба. Він перехворів на цю інфекцію понад рік тому. Потім терміново мали поміняли суглоб – а організм виснажений. За ним увесь час доглядала дружина, концертмейстер одеської консерваторії. І ми приїздили, коли могли".
"Він одесит, весь час мешкав в Україні, – продовжує Олексій Мігранович. – Ми всі з Одеси – весь "Каламбур". Чому вважають, що це російський продукт, не знаю. "Каламбур" йшов і в Україні, і в Америці, і в Ізраїлі. Ми знімали його майже десять років. Весь час були разом, навіть в "Деревне дураков", де три центральні персонажі – Мужик, Морячок та Баба, був ще Ведмідь, от його я грав. А до того, як почали разом працювати в гумористичних проектах, знали один одного за самодіяльністю в Одеському політеху. Ми обидва його закінчували. Я його знаю ще з 70-х років, Знав, на жаль…"
"Як людина, він був чудовим, професіоналом своєї справи, – додає Олексій. – Дуже талановитим – ми ж писали "Каламбур" самі – ми є авторами всіх гумористичних сценок. Більшість реприз вигадував саме він – був джерелом дуже несподіваних рішень. У "Каламбурі", крім акторської діяльності, займався всіма ефектами – весь звук створено та зібрано ним. І потім, коли не стало цього телепроекту, кожен почав шукати роботу. Хтось із нас продовжував служити в акторській професії, хтось вибрав щось інше. Там ось Сергій став звукорежисером. Його запрошували не лише до українських проектів. Є такий продюсер Юрій Володарський, він живе та працює в Америці. Ось із ним багато співпрацював Сергій Гладков. Спільних історій у нас величезна кількість. Як-то кажуть: "Ви краще не чіпайте". Мільйон всього цікавого пережили разом".
Сергій Гладков найбільш відомий за ролями в телешоу "Каламбур" та "Деревня дураков". Гладков грав у "Крутому піку", невдаху в "Барі Каламбур" та Дранкеля у "Залізному капуті". Актор також знімався у "Маски-шоу". Сергію Гладкову було 60 років.
Раніше OBOZ.UA писав, що Сергій Гладков казав про війну та де провів останні роки.
Також OBOZ.UA писав, що в Німеччині помер відомий український шоумен і колишній радник секретаря РНБО Сергій Сивохо. Що розмови з ним за тиждень до смерті, непростий характер і сімʼю розповіли друзі артиста – читайте в нашому матеріалі.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Значение бытовой химии в современном доме 11 апреля 2025
Бытовая химия остается одним из самых востребованных сегментов на потребительском рынке. Это обширная категория, включающая моющие гели, стиральные порошки, средства для стекла, для пола, для кухни, для туалета
Росія різко збільшила вплив РПЦ в Африці - ЦПД 8 апреля 2025
За три роки роботи екзархату РПЦ на континенті було відкрито парафії у 30 країнах, половина з яких з’явилась у 2022 році.
Франція визнала допомогу Україні своїм пріоритетом 8 апреля 2025
Країна переорієнтовує свої стратегічні орієнтири на розвиток міжнародного партнерства, яке відповідає її цінностям, та допомогу тим, хто найбільше її потребує.