Стали відомі деталі переговорів США і ЄС

9 сентября 2025

Посадовці Євросоюзу провели зустріч у міністерстві фінансів США та обговорили нові форми економічного тиску на Росію. Про це повідомили Associated Press і міністр фінансів США Скотт Бессент у соцмережі Х у вівторок, 9 вересня.

У зустрічі брали участь міністр фінансів США Скотт Бессент, представники Білого дому, Державного департаменту та торговий представник США.

Європейська делегація складалася з фахівців у сфері енергетики, санкційної політики, фінансових послуг і торгівлі. Очікується, що консультації триватимуть у вівторок.

Водночас Скотт Бессент заявив, що США і ЄС єдині у прагненні припинити війну в Україні, і всі варіанти залишаються на столі.

"Ми готові вжити рішучих заходів проти Росії, але європейські партнери повинні повністю приєднатися до нас, щоб досягти успіху. Я чітко заявив про це сьогодні під час зустрічі з посланником Єврокомісії з питань санкцій Девідом О'Салліваном", – написав він.

Нагадаємо, напередодні президент США Дональд Трамп заяви про готовність перейти до "другого етапу" введення санкцій проти Росії. У Кремлі не забарилися з реакцією у відповідь.

А раніше Скотт Бессент заявив, що Вашингтон готовий співпрацювати з європейськими країнами з метою введення додаткових санкцій проти країн, які купують російську нафту, щоб "зруйнувати" економіку РФ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Француз принизив пропагандистку Собчак, яка розмовляла російською в Парижі 9 сентября 2025

"Хай живе Україна!" Француз принизив пропагандистку Собчак, яка розмовляла російською в Парижі Собчак відповіла різко і заявила, що не дозволить провокувати себе

Китай поглиблюватиме співпрацю з КНДР - Сі Цзіньпін 9 сентября 2025

Сі Цзіньпін заявив, що зміцнювати та розвивати відносини між Китаєм і КНДР є послідовною та непохитною стратегічною політикою китайської Комуністичної партії та уряду.

Гелікоптер РФ вторгся в повітряний простір Естонії 9 сентября 2025

МЗС Естонії викликало тимчасового повіреного у справах посольства Росії і вручило йому ноту протесту.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Одес5 пологовий 0.5
Одес5 пологовий

Отзывов: 1

Аритейл  
Аритейл

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше