Стало відомо, чи буде діяти комендантська година на Київщині у новорічну ніч

25 декабря 2022

На території Київської області продовжили комендантську годину до 1 січня 2023 року. Вона діятиме щодня з 23:00 до 5:00.

Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації. Перебувати вночі на вулиці можна лише за наявності спеціальної перепустки.

"Комендантська година на Київщині діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 25 грудня 2022 року до 1 січня 2023 року", – розповіли в пресслужбі.

У Київській ОВА вкотре нагадали, що під час комендантської години забороняється:

  • перебування на вулиці та в інших громадських місцях;
  • переміщення транспортом або пішки.

"Виняток – задіяність громадянина у роботі критичної інфраструктури, про що в людини є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Також при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу", – резюмували в КОВА.

Нагадаємо, у Києві не скасовуватимуть комендантську годину в новорічну ніч. Тому жодних великих святкувань у столиці не проводитимуть.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на більшості території України у новорічну ніч, як і завжди, діятиме комендантська година. Погуляти, із 31 грудня на 1 січня, найімовірніше, можна буде лише на Закарпатті.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ЄС хоче скасувати стелю цін на нафту з РФ - ЗМІ 1 февраля 2026

Натомість обговорюється пропозиція повної заборони на надання морських послуг для транспортування російської нафти.

Вчені попереджають: соціальні мережі незабаром зіткнуться з масовими набігами ШІ-агентів 1 февраля 2026

В обозримому майбутньому соціальні мережі можуть почати піддаватися масовим атакам ботів з штучним інтелектом, які імітують поведінку людей і експлуатують схильність середньої людини слідувати за натовпом. Вони зможуть поширювати недостовірну інформацію, переслідувати користувачів і впливати на політичні процеси.

ООН закликала зупинити всі війни на 52 дні 1 февраля 2026

Повномасштабне вторгнення країни-агресора Росії в Україну 2022 року розпочалося саме під час оголошеного олімпійського перемир'я.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

BELSTA 5.0
BELSTA

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше