4 ноября 2023
Українська акторка та телеведуча Стася Ровінська, що наразі проживає у США, розповіла, де зараз перебуває її матір – путіністка Сніжана Єгорова. Донька розказала, чому сміється з матері та її сумнівних поглядів.
Про це стало відомо з інтерв'ю ведучому Славі Дьоміну на його Youtube-шоу "Слава+". Зрадниця ще до повномасштабної війни верзла пропагандистські наративи, демонструючи свою антиукраїнську позицію. Однак, на відміну від своєї матері, Стася Ровінська лишається вірною іншим поглядам.
Гостя розповіла, що наразі Сніжана Єгорова перебуває у Туреччині разом зі своїми молодшими дітьми. Акторка поділилася, що інколи натрапляє на Telegram-канал мами, де путіністка активно висловлює свою позицію. "Вона таку якусь єресь пише, але насправді то навіть дає мені більше розуміння про цю людину, що там трішки ку-ку", – коментує Ровінська (щоб подивитися, доскрольте сторінку до кінця).
За її словами, Єгорова вірить у теорії змови та дотримується думки, що Сталін та Путін – герої, а Папа Римський – рептилоїд. "Тому інколи на це смішно подивитися", – каже ведуча.
Раніше OBOZ.UA розповідав, куди зникла путіністка Сніжана Єгорова, чому вона намагалася "перевзутися" і який вигляд має зараз.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Литва виділить кошти на закупівлю систем Patriot для України 27 июля 2025
Вільнюс планує внести до 30 мільйонів євро на цю закупівлю, зазначив міністр оборони країни Довіле Шакалієне.
Під Києвом відбійник пробив наскрізь легковик, водій загинув 27 июля 2025
Під Києвом відбійник пробив наскрізь легковик, водій загинув: подробиці. Фото та відео Обставини та причини автопригоди встановлять правоохоронці
США і Китай посварилися в ООН через агресію Росії 27 июля 2025
Сполучені Штати звернулися до всіх держав, включаючи Китай, із закликом припинити постачання до Росії товарів подвійного призначення.