Стало відомо, хто переміг у "МастерШеф 14"

30 декабря 2024

У суботу, 28 грудня, відбувся фінал найбільшого кулінарного шоу країни "МастерШеф 14". Володарем кришталевого кубку стала 23-річна Наталя Нікішина.

Дівчина змагалася у суперфіналі з Анастасією Завадською і завоювала серце суддів – Ектора Хіменес-Брава, Володимира Ярославського й Ольги Мартиновської – сетом страв: закускою, основною стравою й десертом. Ім'я переможниці оголосили на офіційній Instagram-сторінці проєкту. 

Наталя Нікішина на закуску обрала підкопчений крем з баклажану з часником конфі, пармезаном, компресованими томатами черрі та рапанами у глазурі з квасу, на основну страву – філе сома у глазурі з моркви й лемонграсу та карамелізовану морква су-від із морквяним соусом, а на десерт – абрикосовий тарт з абрикосовим курдом і кюлі з аґрусу та соняшниковим праліне.

Свою перемогу Нікішина присвятила покійному батьку. 

"Я переможниця 14-го сезону "МастерШеф". Це було неймовірно складно... Щоразу, коли здавалося, що сил вже немає, я вмовляла себе не опускати руки. Чесно, я досі не можу повірити, що змогла це зробити. Ну як? Здається, що це все не зі мною. Цей шлях навчив мене, що немає нічого неможливого, якщо йти до мети, попри всі сумніви. Головне, що я хотіла б донести цією перемогою: "Не бійся залишитись сам, і продовжуй вірити в себе". Дякую всім, хто був поруч, вірив і підтримував. Ця перемога для мене означає більше, ніж слова можуть передати. Я присвячую цю перемогу своєму татові. Батько, ми це зробили!"поділилася в Instagram переможниця сезону.

23-річна Наталка Нікішина родом з Луганська, але вже 10 років проживає у Києві. Усю свою роботу дівчина пов'язала з творчістю: дівчина працювала флористом у столиці, а потім взяла участь у кулінарному шоу. 

"Коли їздила до мами в гості в Ірландію, мама не могла замовити смачний торт, тому Наталка дала собі слово: якщо зробить смачний десерт – піде на "МастерШеф". Зрештою, пів Ірландії смакували цей шикарний торт", – повідомив СТБ привід Нікішиної взяти участь в шоу.

Раніше OBOZ.UA писав, у якому стані павільйон "МастерШеф", який зруйнували внаслідок російського обстрілу. Тепер зйомки наступного 15 сезону проводять у новому приміщення. Ектор Хіменес-Браво показав, який вигляд має павільйон.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Європі "гуляє" новий вірус 25 июля 2025

Спалах хвороби Чикунгунья - гострого інфекційного захворювання становить глобальну загрозу, попереджає ВООЗ.

Олександра Заріцька показала, як правильно відпочивати 25 июля 2025

Співачка та солістка гурту Kazka Олександра Заріцька знається не лише на смачній їжі, а й на корисному відпочинку.

59-річна Кроуфорд у рожевому спортлуці показалася за ранковим пілатесом 25 июля 2025

59-річна американська супермодель Сінді Кроуфорд у лосинах і майці показалася за спортом. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Sportlife 0.1
Sportlife

Отзывов: 1

129 школа 0.6
129 школа

Отзывов: 1

Пологи  
Пологи

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше