14 декабря 2022
У Києві з 15 грудня на офіційних ярмарках почнуть продавати натуральні хвойні дерева. Зокрема, орієнтовна ціна на один погонний метр ялинки становитиме від 200 гривень.
Про це повідомили в пресслужбі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Міська влада вже ухвалили перелік адрес, де можна буде купити святкові дерева.
Так, орієнтовна ціна на хвойні дерева в столиці становитиме:
Повідомляється, що цього року святкові дерева, які почнуть продавати з 15 грудня, привезуть з лісових господарств Волинської, Івано-Франківської, Хмельницької та Чернігівських областей.
Щоб дізнатися адреси, за якими будуть відбуватись новорічні ярмарки, перейдіть за посиланням.
Додамо, в цьому році ялинка в центрі столиці буде втричі меншою, ніж рік тому. Її прикрашатимуть енергозберігальні гірлянди, а також вона поруч матиме точки для підзарядки телефонів. Нагадаємо, у Києві встановлять кілька новорічних ялинок, зокрема, на Софійській площі. Проте масових заходів та концертних програм цього року проводити не будуть.
Як повідомляв OBOZREVATEL, в Бучі Київської області почали встановлювати новорічну ялинку. Конструкції монтували на одній з вулиць населеного пункту.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Xiaomi вивела на глобальний ринок потужний смартфон із нестандартним дизайном 25 июня 2025
Xiaomi вивела на глобальний ринок потужний смартфон із нестандартним дизайном
Кидання яйцями та селфі з "Януковичем": Камінська здивувала розвагами на Канарах 25 июня 2025
Співачка Слава Камінська, яка з початку повномасштабного вторгнення виїхала з дітьми за кордон та врешті знайшла своє щастя на Тенерифе, не припиняє дивувати епатажним контентом.
Анна Саліванчук у різних бікіні засвітилась на відпочинку в Буковелі. Фото 25 июня 2025
Акторка Анна Саліванчук, яка днями підкорила Говерлу, поділилася кадрами зі свого відпочинку.