19 марта 2025
Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер під час телефонної розмови 17 березня сповістив президента США Дональда Трампа про стан переговорів в рамках "коаліції рішучих". Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.
"Прем'єр-міністр поінформував президента про стан справ у коаліції. Він повторив, що всі мають працювати разом, щоб поставити Україну в якомога сильнішу позицію для забезпечення справедливого і тривалого миру", - сказав речник британського прем'єра.
"Коаліція рішучих" скаладається з таких країн, як Британія, Франція, Туреччина, Канада та Австралія. Вона розглядає плани відправлення до 30 тисяч військовослужбовців в Україну, а також надати іншу допомогу у вигляді зброї та логістичної підтримки.
Як ми вже писали, про готовність відправити в Україну миротворців раніше заявили кілька європейських країн, зокрема Велика Британія, Ірландія, Франція, Данія, Туреччина та Швейцарія.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Подорожчання ноутбуків і комп'ютерів через штучний інтелект перевищило 10 % 3 июня 2026
Виробники чіпів пам'яті постачають значну частину продукції клієнтам високо рентабельної галузі штучного інтелекту, а постачальникам ПК доводиться якось справлятися з дефіцитом DRAM та NAND. За минулий рік ці чіпи подорожчали більш ніж у чотири рази.
У РФ бойову машину перейменували на честь діда Путіна 3 июня 2026
Бойова машина підтримки танків Терминатор тепер називатиметься Спиридон і збігається з іменем діда російського диктатора.
Натуральна настійка від болю в голові 3 июня 2026
Чорна смородина допоможе з цим впоратися.