На фронті загинув учасник гурту "Серцевий напад" Михайло "Майкл" Балахтар

29 октября 2023

На війні з російськими окупантами загинув учасник чернівецького поп-панк гурту "Сервевий напад" Михайло "Майкл" Балахтар. До 24 лютого 2022 року він був відомий як біт-мейкер та барабанщик, а після повномасштабного вторгнення став на захист рідної країни.

Про трагічну новину в Facebook повідомили учасники "Серцевого нападу". Повідомляється, що у героя залишилися дружина та дитина (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Від російської агресії загинув наш найталановитіший барабанщик Майкл. Дякуємо, Мішка, за весь твій вклад в розвиток українського панк-року! Скільки ще фестивалів ми могли запалити драйвом і енергетикою. Нереальна втрата, з якою прийдеться жити. Спочивай з миром, Мішань! Слава Герою!" – написали музиканти.


Учасники відомого гурту зазначили, що воїн був "добрим, відкритим, іноді по-милому наївним, але цілеспрямованим і відданим".

Михайло "Майкл" Балахтар був одним з засновників "Серцевоно нападу" та виступав з друзями майже 20 років. На рахунку колектива три студійні альбоми.

Музиканти створили такі хіти, як "Субкультура", "Punk Girl", "Телефонуй", а також трек, присвячений боротьбі українських воїнів проти російських окупантів – "Go F*ck Yourself".

Нагадаємо, що у боях за свободу та незалежність України загинув 21-річний воїн із Хмельниччини Владислав Медзенівський. Він потрапив під артилерійський обстріл, виконуючи бойове завдання поблизу Малої Токмачки, що у Запорізькій області.

Як повідомляв OBOZ.UA, на фронті загинув командир відділення ударних БпАК Андрій Богданов. Свій останній бій воїн прийняв під селом Вербове на Запоріжжі, де Сили оборони продовжують контрнаступ.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Індія вимагає від РФ великих знижок на нафту - ЗМІ 12 сентября 2025

Індійські покупці вважають, що знижки повинні бути збільшені до близько 10 доларів за барель від базової ціни Brent, щоб відповідати рівню цінового обмеження.

В Україні створили швидку допомогу на базі популярного Citroen Berlingo 11 сентября 2025

В Україні створили швидку допомогу на базі популярного Citroen Berlingo

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лелека 4.7
Лелека

Отзывов: 1

Fitness Expert 5.0
Fitness Expert

Отзывов: 1

Napas 420 5.0
Napas 420

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше