Стежитиме за РФ: у Європі з’явився американський літак-розвідник

25 августа 2024

США відправили в Європу літак-розвідник, щоб відстежувати дії Росії. Він вже приступив до патрулювання. Про це у п’ятницю, 23 серпня, повідомляє Newsweek.

За даними Flightradar24, літак ВПС США RC-135U, відомий як Combat Sent, приземлився на британській авіабазі Мілденхолл на сході Англії в неділю та вже здійснив кількагодинний політ у Балтійському регіоні, який межує з Росією та Білоруссю.

"Розвіддані, зібрані Combat Sent, допомагають визначити детальні робочі характеристики і можливості іноземних військових радарів, що дає змогу розробляти методи ухилення та обладнання, здатне виявити, попередити або перемогти системи противника", - йдеться в статті.

Літак пролетів через повітряний простір Литви, Латвії та Естонії і досяг берегів Фінської затоки. Потім він пройшов на північний захід від Білорусі та на північ від Калінінграда, після чого повернувся в Мілденхолл.

При цьому мета польоту, а також те, чи буде передаватися отримана інформація іншим країнам - невідомо.

Нагадаємо, 9 серпня ФРН перехопила і видворила зі свого простору російський літак-розвідник.

Також повідомлялося, що прикордонна служба Фінляндії матиме нові можливості для контролю за пересуванням осіб поблизу кордону з Росією, завдяки наданню дозволів на радіотехнічне спостереження. Тепер прикордонники зможуть відстежувати рух мобільних телефонів та інших пристроїв, що передають радіосигнали, як на фінській, так і на російській стороні кордону.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як обрати вечірню сукню? 28 августа 2025

Вечірня сукня – це особливий вид одягу, який при вдалому виборі здатний будь-яку жінку перетворити на королеву. Так, і це не перебільшення

В мережі завірусилася тепла зустріч глави МЗС Люксембургу та Андрія Сибіги 28 августа 2025

Підбіг і стрибнув у обійми: в мережі завірусилася тепла зустріч глави МЗС Люксембургу та Андрія Сибіги. Відео Він буквально побіг назустріч і стрибнув йому в обійми

У Китаї чиновника засудили до страти за хабар у $44 млн 28 августа 2025

Фігурант отримав хабарів на 316 млн юанів (близько $44 млн). Майно екс-чиновника було конфісковано. Також його позбавили всіх політичних прав.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Аритейл  
Аритейл

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше