Під Києвом жінка на вулиці знайшла міну до САУ "Нона-С"

14 сентября 2024

В Ірпені Київської області сапери вилучили сучасну мінометну міну "НОНА". Боєприпас просто на вулиці знайшла місцева мешканка.

Про це повідомили в пресслужбі Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України. Розмінування території регіону ще не завершено.

"13 вересня в Ірпені, під Києвом, наші сапери знешкодили небезпечну мінометну міну "НОНА". Уявіть собі, звичайна жінка, йдучи вулицею, натрапила на щось, що стирчало з-під землі. Усвідомивши небезпеку, вона не проігнорувала загрозу і одразу набрала номер "101". Наші сапери приїхали на місце і виявили, що це не просто шматок металу, а справжня мінометна міна калібру 120 мм. Вона могла б наробити серйозних неприємностей, якби не вчасне повідомлення жінки", – додали в пресслужбі.

Самохідна артилерійська установка 2С9 "Нона-С" – основна артилерійська система повітряно-десантних та аеромобільних військ. Гусенична, броньована, плаваюча, аеротранспортабельна, авіадесантовна парашутним, парашутно-реактивним та посадочним способами. Вона призначена для безпосередньої вогневої підтримки підрозділів повітряно-десантних військ на полі бою.

Нагадаємо, в Обухівському районі Києва сапери ДСНС нейтралізували уламки російського безпілотника "Шахед". Ворожий БПЛА виявив місцевий житель на відстані кілометра від берега.

Як повідомляв OBOZ.UA, країна-агресор РФ у ніч з 2 на 3 вересня знову атакувала Київщину за допомогою дронів-камікадзе. В області працювали сили ППО, є збиті цілі.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Республіканці планують заборонити Трампу нападати на Гренландію - ЗМІ 22 января 2026

Резолюція про воєнні повноваження заборонить Трампу розгортати війська для взяття під контроль Гренландії без схвалення Конгресу.

Гроші не пахнуть: з російської блогерки намагаються зліпити "зірку Голлівуду" на тлі геноциду в Україні 22 января 2026

Гроші не пахнуть: з російської блогерки намагаються зліпити "зірку Голлівуду" на тлі геноциду в Україні Агентка росіянки розповіла, як вона створює її "ідеальний імідж"

Мірошниченки романтичними кадрами привітали одне одного з маковим весіллям 22 января 2026

21-го січня річницю шлюбу святкують телеведучий Тімур Мірошниченко та юристка і блогерка Інна Мірошниченко. Пара побралася вісім років тому.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Орест 5.0
Орест

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше