3 декабря 2024
Конституційний суд Грузії не прийняв позовів президентки та опозиції стосовно скасування результатів виборів. Про це інформує Ехо Кавказу у вівторок, 3 грудня.
Зауважується, що суд відмовився розглядати позови президентки Саломе Зурабішвілі та опозиціонерів щодо скасування результатів виборів 26 жовтня.
Лише двоє суддів із дев’яти проголосували за розгляд позову - Георгій Кверенчхіладзе та Теймураз Тугуші.
Нагадаємо, опозиційні грузинські політичні сили заявили, що не визнають результатів виборів та анонсували акції протесту.
Також вони заявили, що бойкотують новий парламент, щоб не надати йому легітимності.
Додамо, суд міста Тетрі-Цкаро (Грузія) скасував результати парламентських виборів на 30 дільницях через порушення.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЗМІ дізналися деталі розмови Зеленського і Трампа 30 апреля 2025
Президент України закликав главу США повернутися до початкової пропозиції США про безумовне перемир’я як "відправну точку".
Надувная лодка с мотором – удовольствие для всей семьи! 30 апреля 2025
Планируете летний отдых на природе? Если у вас еще нет лодки, рекомендуем задуматься о ее приобретении. Покупка плоскодонной надувной лодки под мотор имеет множество преимуществ
Ребрик зворушила зустріччю з батьками у рідних Чернівцях 30 апреля 2025
Актриса і телеведуча Лілія Ребрик порадувала візитом у рідні Чернівці.