Суд заблокував указ Трампа про заборону громадянства за народженням

24 января 2025

Федеральний суддя Джон Коугенур у США наклав 14-денну заборону на виконання указу про обмеження американського громадянства за правом народження. Президент США Дональд Трамп підписав 20 січня, повідомляє CNN.

Суддя задовольнив запит генерального прокурора Вашингтона Ніка Брауна та трьох інших, очолюваних Демократичною партією, щодо екстреного розпорядження про заборону на 14 днів указу Трампа про обмеження громадянства США за правом народження.

"Я працюю суддею вже понад чотири десятиліття і не можу пригадати жодної справи, в якій питання, що розглядається, було б настільки ж чітким, як у цій", - зазначив Коугенур.

Штати, очолювані Демократичною партією, домагаються тимчасового блокування, оскільки виконавчий указ Трампа є грубим порушенням 14-ї поправки до Конституції, яка гарантує громадянство всім дітям, народженим на території США і підпорядкованим їх юрисдикції.

Як ми вже писали, президент США Дональд Трамп у понеділок, 20 січня, підписав свої перші укази в Президентському кабінеті в Капітолії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Донька Каньє Веста вирушає у перший концертний тур 18 июня 2026

Донька Каньє Веста вирушає у перший концертний тур

Рютте прокоментував допомогу Китаю Росії в обхід санкцій 18 июня 2026

Проте деталі оцінок допомоги Китаю Росії Організація Північноатлантичного договору наразі не розкриває.

Україна отримає гуманітарну підтримку від США 18 июня 2026

ЮНІСЕФ і ВПП спрямують гроші на продовольство та харчування; охорону здоров'я; захист дітей; логістику; водопостачання та санітарію.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

квитки на концерт 5.0
квитки на концерт

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше