Сунак заперечив відправку своїх військ в Україну

2 октября 2023

Велика Британія зараз не буде відправляти своїх військових інструкторів в Україну. Про це заявив прем’єр-міністр Ріші Сунак, повідомляє Sky News.

Про відправку британських військових в Україну напередодні заявив міністр оборони Британії Грант Шаппс. Проте сьогодні Сунак заперечив цю інформацію. За його словами, його підлеглого просто неправильно зрозуміли.

"Я думаю, що про це було спотворено інформацію. Те, що міністр оборони говорив, – що цілком можливо одного разу в майбутньому ми будемо проводити частину цього навчання в Україні. Але це те, що стосується довгострокової перспективи, а не тут і зараз", – пояснив очільник британського уряду.

Він також заперечив, що британські солдати можуть взяти безпосередню участь у бойових діях в Україні.

"Те, що ми робимо, — це навчання українців. Ми робимо це тут, у Великій Британії. Це те, чим усі мають пишатися, тому що це приносить величезні зміни", – каже Сунак.

Нагадаємо, що після візиту до Києва минулого тижня Шеппс також повідомив, пише, що говорив з президентом України Володимиром Зеленським про можливу роль ВМС Великої Британії у захисті комерційних суден від російських атак у Чорному морі. Обидва кроки ознаменували б значну ескалацію участі Великої Британії в захисті України від російської агресії, зазначає британське ЗМІ.

Військовий десант. Хто відвідав Київ і що пообіцяв

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Вчені розібралися, як вбити супербактерії 25 июня 2026

Вчені з’ясували, як антибіотик “останньої інстанції” вбиває бактерії. Висновки Імперського коледжу Лондона та Техаського університету…

Залізниця Німеччині повністю припинила роботу 24 июня 2026

Пасажирів закликали шукати альтернативні види транспорту, оскільки очікуються значні затримки та скасування рейсів.

Путін шантажує Лукашенко щодо участі у війні - ЗМІ 24 июня 2026

Білорусь можуть використати для провокацій проти сусідніх країн Альянсу, пише The Wall Street Journal.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Подяка 5.0
Подяка

Отзывов: 1

bitcoin.net.ua  
bitcoin.net.ua

Отзывов: 1

Dovidki Online 5.0
Dovidki Online

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше