26 февраля 2015
Американская актриса Памела Андерсон желает разойтись со своим мужем, профессиональным игроком в покер и продюсером Риком Саломоном.
Актриса и модель Памела Андерсон в начале февраля подала документы на развод со своим мужем Риком Саломоном.
По словам адвоката актрисы, Саломон категорически против давать своей жене развод и всячески пытается тормозить бракоразводный процесс.
Как стало известно, что конфликт у супругов возник из-за того, что Рик заявил Памеле о своей поездке в Лас-Вегас (США) и безапелляционно оставлял на актрису свою несовершеннолетнюю дочь.
Данный факт возмутил Памелу и в итоге скандала актриса подала на развод с Саломоном
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Google запустила в Android альтернативні магазини додатків і відразу ж обклала їх величезними зборами 21 декабря 2025
Сьогодні сплив термін, до якого Google мала розкрити, як компанія планує виконувати розпорядження судді Джеймса Донато щодо доступу сторонніх магазинів додатків до Android, про припинення незаконної прив'язки платіжної системи Google Play до платформи та про можливість для розробників розміщувати посилання на платформі Google Play на альтернативні способи завантаження.
На Київщині потяг збив на смерть чоловіка, який сидів на колії 21 декабря 2025
На Київщині потяг збив на смерть чоловіка, який сидів на колії Усі обставини трагічного випадку встановлять слідчі
Принц Гаррі та Меган Маркл з дітьми попозували для різдвяної листівки 21 декабря 2025
Принц Гаррі зі своєю дружиною Меган Маркл та двома дітьми Арчі та Лілібет показали різдвяну листівку.