Тіна Кароль особисто передала Папі Римському щоденник маленького Єгора з Маріуполя

26 июня 2023

Українська співачка Тіна Кароль зустрілася в Ватикані з Папою Римським Франциском. Українка передала йому оригінал щоденника маленького хлопчика Єгора з Маріуполя, рядки якого часто зачитувала на концертах. Нотатки дитини також цитував президент України Володимир Зеленський.

Українці різко розкритикували рішення виконавиці, оскільки сумніваються в підтримці Папи Римського. В коментарях в Instagram вони заявили, що співачка просто викинула щоденник (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

"Його Святості Папі Франциску сьогодні мною був передан оригінал щоденника хлопчика Єгора з Маріуполя, в якому немає дитячих мрій, бо мрія вижити, про яку він пише, не може вважатися дитячою. Щемливі рядки, де Єгор нотує, що в нього "сьогодні померли 2 собаки, бабуся Галя й улюблене місто Маріуполь" – паралізують своєю трагічністю. Єгор молився, якщо його сім'ї доведеться померти, то хай разом з ним, щоб він не залишився сам", – написала зірка.

На відео видно, що Папа Римський погортав подарунок, після чого потиснув руку співачці. Через шум слова понтифіка неможливо було розібрати.

Українцям передача щоденника маленького Єгора зовсім не сподобалася. Вони пригадали всі сумнівні заяви Папи Франциска і заявили, що таку знакову річ потрібно було зберігати в Україні.

"Шкода, що ви викинули той щоденник. Краще б в музей української війни віддати, а так знищить Папа його", "Це тільки для нас важливий цей щоденник. Там сидить зло в рясі. Тільки час витратили", "Все одно, що викинули", "Знайшли кому віддати", – написали українці.

Згодом виконавиця написала, що передала щоденник на прохання сімʼї Єгора, а його оцифрована версія буде продана. Кошти, виручені на аукціоні, передадуть туди, куди вирішать рідні хлопчика.

Артистка також зауважила, що на сторінці Папи Римського було опубліковане фото з щоденником, що є частиною інформаційної війни проти Росії.

Раніше OBOZREVATEL писав, що Тіна Кароль придбала за власні кошти квартиру для родини 9-річного Єгора. Нове помешкання тепер розташоване на Івано-Франківщині в місті Бурштин.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Україні водіїв почнуть позбавляти прав за популярне порушення 12 марта 2025

В Україні водіїв почнуть позбавляти прав за популярне порушення

Данія виділила €98 млн на енергобезпеку України 12 марта 2025

Підтримка охоплює як короткострокові заходи, так і довгострокові стратегії у сфері теплоізоляції, опалення та енергозбереження.

Louis Vuitton за $4200 і люксові подарунки від екса: Саліванчук назвала вартість луку і відповіла, чи спілкується з колишнім 12 марта 2025

Акторка Анна Саліванчук, блукаючи вулицями Львова, натрапила на модний допит блогера Ніколаса Карми.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Масік 5.0
Масік

Отзывов: 1

Viva 0.1
Viva

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше