Актор Олег Іваниця розкрив шокуючі випадки неповаги до військових на блокпостах в перші дні вторгнення

5 ноября 2024

Актор та сценарист Олег Іваниця, який перебуває в лавах ЗСУ, приголомшив розповіддю про те, які заяви він чув від українців в перші дні вторгнення. Артист чергував від ТРО на блокпостах, де, за його словами, доводилося працювати ночами, а вдень спати на бетоні в обіймах зі зброєю. А за це замість вдячності він вислуховував невдоволені коментарі від водіїв, які проїжджали блокпости.

Про це Олег Іваниця розповів в інтерв’ю OBOZ.UA. Актор також зізнався, що думає про водіїв, які негативно ставляться до військових.  

"Я пам'ятаю, перші дні вторгнення ми чергували на блокпостах, – згадує Олег Іваниця. – І чи не п'ятий водій вражав реакцією: "Чого ви тут стоїте? Навіщо забираєте час перевіркою документів?" І такі заяви трошки вводили в ступор. Бо ти з калашматом в обіймах спиш на бетоні, стоїш ночами на цих вулицях, щоб був спокій. І в ідеалі хочеться почути, що ти молодець. А вони: "Через тебе не можемо швидко проїхати". Я вважаю, що люди, які негативно ставляться до військових, це особи, які живуть не усвідомлено, імпульсивно".

Олег Іваниця каже, що готувався до війни ще задовго до лютого 2022 року: "Я відчув, що ймовірність війни дуже висока, коли Путін випустив статтю про один народ. Це було десь, по-моєму, в кінці 2021 року. От тоді зрозумів, що нам дуже бажано серйозно готуватися. Пішов у військомат. Добрий день, кажу, хочу записатися в територіальну оборону. Прекрасно, відповідають, давайте військовий квиток. А я розумію, що останній раз його бачив десь років двадцять тому. Почав поновлювати і встиг оформити за день до вторгнення. Тоді ж, 23 лютого, написав заяву про вступ до ТРО".

"На початку 2022 року наш підрозділ був сформований в Києві, потім дислокувалися під Чорнобилем, згодом поїхали на схід, воювали, повернулися. А на початку цього року я перевівся в ППО", – додає актор.

Повне інтерв’ю з Олегом Іваницею читайте на OBOZ.UA завтра, 5 листопада.  

Раніше OBOZ.UA писав, що репер Артем Лоік зізнався, чим займається на службі в Нацгвардії: ще ніколи не був на лінії вогню.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Конгресі планують обмежити дії Трампа в справі Гренландії 17 января 2026

Сенаторка-республіканка Ліза Мурковскі пригрозила застосувати повноваження Конгресу, щоб завадити Трампу.

Україна опустилася в рейтингу букмекерів Євробачення 2026 після оголошення фіналістів Нацвідбору 17 января 2026

Україна опустилася в рейтингу букмекерів Євробачення 2026 після оголошення фіналістів Нацвідбору. Таблиця Як єврофани відреагували на конкурсні пісні

SoftBank розгорнула стільникову базову станцію на енергії сонця та вітру — її роботою буде керувати штучний інтелект 17 января 2026

Компанія SoftBank розпочала тестування нового типу базової станції стільникового зв'язку, яка самостійно виробляє значну частину енергії для своєї роботи за допомогою сонячних панелей та вітрової турбіни потужністю 3 кВт. Така гібридна система спрямована на зниження енергоспоживання традиційних мереж завдяки використанню відновлювальних джерел, що також вимагає розумного регулювання активності станції.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Юлія 5.0
Юлія

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше