14 июня 2024
38-річний хореограф Дмитро Дікусар, який воює у ЗСУ з 1 березня 2022 року, зробив рідкісну появу у своєму Instagram.
Танцівник запостив відео, в якому показав фрагменти свого життя на фронті.

Дмитро Дікусар - один із тих публічних людей, які справді воюють з самого початку великої війни
"Знаю, що давно давав про себе знати… Вибачте, якщо змусив нервуватися!
Змонтував "на колінках" невеликий фрагмент свого життя. Таким був початок. І на фото лише маленька частина моїх друзів і побратимів. Всі вони супер-люди для мене. Шануйтесь, любі українці і шануйте наших героїв! Тримаємо стрій! Слава Україні!!!", - написав Дмитро.

На фронті будь-які засоби приймаються
"P.S. Прав на цю чудову пісню я не маю, тому відео, скоріш за все, швидко видалять. Локації застарілі, військова таємниця не порушена", - зауважив він.

Так танцівник, за його словами, тестує нову форму


Нагадаємо, у червні минулого року Дікусар повернувся на фронт після звільнення і звернувся до тих, хто наживається на війні.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Прототип китайського левітуючого вагона за дві секунди розігнався з місця до 700 км/год 26 декабря 2025
Китайські розробники досягли нової висоти в сфері технологій поїздів, що левітують на магнітній подушці — маглевів. Прототип з масою вагона не менше однієї тонни за дві секунди розігнали з нуля до 700 км/год. Прорив забезпечив просування в багатьох напрямках, від надпровідності до систем контролю потужності та її рекуперації під час екстреного гальмування. Заповітна позначка в 1000 км/год стала трохи ближчою.
Смартфон OnePlus Turbo з батареєю на 9000 мА·год з'явився на реальних фотографіях 26 декабря 2025
Очікується, що найближчим часом відбудеться офіційна презентація середньобюджетного смартфона OnePlus Turbo, який має вражаючі характеристики для пристроїв цього сегмента. Напередодні цієї події в інтернеті з'явилися фотографії, що розкривають зовнішній вигляд новинки.
На кордоні Таджикистану й Афганістану сталася перестрілка: є жертви 26 декабря 2025
Прикордонна служба Таджикистану звинувачує уряд талібів у тому, що він не здатний забезпечити безпеку кордону.