30 декабря 2024

Довгоочікуваний другий сезон серіалу "Гра в кальмара" шокував глядачів і встановив історичний рекорд для стримінгової платформи Netflix. Прем’єра шоу одразу ж підкорила серця фанатів по всьому світу, очоливши чарти популярності в 93 країнах одночасно – це перший такий випадок за всю історію сервісу.
Хоч відгуки глядачів неоднозначні, серіал все ж відзначився успіхом. На це звернуло увагу видання Allkpop, а відгуки критиків на популярному сервісі оцінки кінострічок Rotten Tomatoes говорять те саме. Загалом рейтинг "Гри в кальмара" там склав 89/100%.



Сюжет другого сезону продовжує розповідь про смертельні ігри на виживання, що відбуваються в напруженій атмосфері соціальної несправедливості та психологічного тиску. Новий сезон розповідає про головного героя Сон Ґі Хуна (Гравця 456), який планує поставити край подібним знущанням й вбивствам людей. Він відмовляється від своєї затії, яку виголошував наприкінці першого сезону, переїхати до іншої країни й знову повертається до гри на смерть.

Відомо, що зйомки третього сезону тривали паралельно з підготовкою другого. Саме тому фанатами не потрібно буде чекати ще три роки, щоб дізнатися, чим саме закінчиться історія. Варто зазначити, що саме третій сезон, який вийде на екрани у 2025 році, буде завершальним для "Гри в кальмара".

Ба більше, за три дні після дати виходу цей серіал став найпопулярнішим у грудні на Rotten Tomatoes.

Раніше OBOZ.UA писав, що новий сезон "Гри в кальмара" обвалив акції великих компаній. Серед них – фірма, що на третину належить головному актору серіалу.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Винищувачі США та Китаю провели коротке протистояння над Жовтим морем - ЗМІ 21 февраля 2026
Дислоковані у Південній Кореї бойові літаки США вступили у протистояння з китайськими винищувачі на тлі американських навчань.
На території військової частини у Києві помер новобранець із Бразилії: справу розслідує поліція 21 февраля 2026
На території військової частини у Києві помер новобранець із Бразилії: справу розслідує поліція Іноземний доброволець скаржився на жорстке поводження
На Байкалі провалився під лід УАЗ із китайськими туристами - семеро загиблих 21 февраля 2026
УАЗ віз віз туристів на екскурсію до мису Три Брати, водій не помітив тріщини у льоду. Машина поринула під воду, вибратися змогли лише двоє пасажирів.