Таліби відреагували на ідею Трампа повернути війська США в Афганістан

19 сентября 2025

"Талібан" не допустить відновлення контролю США над ключовою авіабазою в Афганістані. Про це заявив співробітник МЗС "Талібану" Заккір Джалал, передає BBC.

За його словами, ідея збереження американської військової присутності в Афганістані була "повністю" відхилена під час переговорів між сторонами до повернення "Талібану" до влади.

"Упродовж усієї історії афганці не приймали військової присутності, і цю можливість повністю відкинули під час переговорів у Досі та укладеної угоди, але двері відчинені для інших форм взаємодії", - наголосив Заккір Джалал.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп заявив, що США намагатимуться повернути собі контроль над військово-повітряною базою Баграм в Афганістані.

Нагадаємо, США вивели контингент з Афганістану у 2021 році в період президентства Джо Байдена. Зокрема, американські війська пішли і з бази ВПС у Баграмі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві рецидивіст через ревнощі намагався вбити співмешканця своєї дружини 11 ноября 2025

У Києві рецидивіст через ревнощі намагався вбити співмешканця своєї дружини. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує тривалий термін ув’язнення

Із музею в Дамаску викрали шість стародавніх статуй 11 ноября 2025

Злодії проникли до музею в сирійській столиці і вкрали кілька стародавніх статуй, що належать до римської доби.

У Бельгії створили партію TRUMP 11 ноября 2025

абревіатура TRUMP розшифровується як Tous Réunis pour l’Union des Mouvements Populistes - Єднання всіх заради союзу популістських рухів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop 0.1
Leo-shop

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше