Італія спорядила Україні озброєння на €3 млрд

29 декабря 2025

Італія від початку повномасштабного російського вторгнення передала Україні озброєння, військову техніку та інші ресурси на понад 3 млрд євро. Про це заявив начальник Генерального штабу оборони Італії генерал Лучано Портолано в інтерв’ю Il Sole 24 Ore.

Допомога надається в межах 11 міжвідомчих урядових указів, що дозволяють постачання Україні військових матеріалів, техніки та обладнання. 

Нині в Італії вже обговорюють ухвалення 12-го указу, котрий передбачатиме подальшу військову допомогу Україні.

Начальник Генштабу також наголосив, що питання підтримки України після завершення війни вирішуватиме політичне керівництво країни, тоді як військові до цього готові.

Нагадаємо, італійський уряд оприлюднив указ щодо нового, дванадцятого пакету військової допомоги для України. Опублікований в офіційному віснику документ, датований 14 листопада, узгоджено між Міністерством оборони та Міністерством закордонних справ Італії.

Раніше повідомлялося, що віцепрем'єр Італії Маттео Сальвіні заявив, нібито додаткова допомога Україні може сприяти корупції у Києві. Також, на його думку, це не допоможе покласти край повномасштабній війні. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp 

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Microsoft запустила ШІ-сервіс Copilot Health для аналізу даних про здоров'я користувачів 13 марта 2026

Microsoft представила Copilot Health — «спеціальний простір» в ІІ-помічнику Copilot, який аналізує дані про здоров'я користувачів, отримані з носимих пристроїв, електронних медичних карт та з результатів лабораторних аналізів.

У Гаазі почалося розслідування злочинів режиму Лукашенка 13 марта 2026

У Білорусі з 2020 року сотні тисяч людей зазнали переслідувань, затримань або були змушені залишити країну.

Атака на французьку базу: Макрон повідомив про загибель солдата 13 марта 2026

Лідер Франції нагадав, що військові його країни присутні в Іраку виключно для участі в боротьбі з тероризмом.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Олег  
Олег

Отзывов: 1

Дрім 0.5
Дрім

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше