17 октября 2025
Італія матиме кібервійська для захисту цифрового простору на рівні з сухопутними, морськими, повітряними та космічними силами, заявив Гвіддо Крозетто у відеозверненні на технологічному заході ComoLake. Про це повідомляє Ansa.
"Потрібно створити початкову структуру, яка налічуватиме 1 200–1 500 осіб, більшість з яких – оперативні, але мета – досягти більшої, повністю автономної сили, здатної ефективно діяти у всьому спектрі загроз", – сказав Крозетто.
На ереконання міністра, нині кіберпростір є оперативною сферою безпеки поряд із сушею, морем, повітрям і космосом, і його захист вимагає "делікатних, постійних та інтегрованих можливостей".
"Саме тут виникає ідея національної кібервійськ з цивільним і військовим компонентом, здатної діяти 24 години на добу, сім днів на тиждень, 365 днів на рік", - додав глава Міноборони.
Нагадаємо, Верховна Рада підтримала в першому читанні проєкт закону №12349 про створення Кіберсил Збройних Сил України.
Нагадаємо, у НАТО фіксують найбільше з часів холодної війни зростання витрат на оборону
Італія досягла 2% оборонних витрат
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
У Стокгольмі з'явиться Центр єдності для українців 27 мая 2026
Центр надаватиме консультації щодо повернення та отримання соціальних послуг в Україні, а також інші послуги.
КНДР випробувала ракету на базі ШІ 27 мая 2026
КНДР заявила про проведення випробувань нової тактичної крилатої ракети із системою управління на базі штучного інтелекту.
Сайт для оформлення віз у Великобританію випадково опублікував десятки тисяч паспортів і селфі заявників 27 мая 2026
На сайті UK Visa Portal в загальному доступі опинилися скани паспортів та фотографії заявників, які зареєструвалися та оплатили послуги для отримання імміграційної візи до Великобританії.