Танцівниця Ілона Гвоздьова на відпочинку в Туреччині з дітьми застала землетрус та розповіла про пережите

10 июля 2023

Відома українська танцівниця Ілона Гвоздьова вирушила з дітьми на відпочинок до турецького Кемеру. У місті, коли знаменитість прибула туди з донькою Валерією та сином Домініком, стався землетрус.

За словами хореографки, вона дуже злякалася, адже планувала провести час із дітьми у безпеці, подалі від російських ракет, але все одно зіткнулася з ризиками. Подробицями Гвоздьова поділилася у своїх InstaStories.

"Поїхати від війни до Туреччини і застати землетрус. Почуття жахливі, з третьої години ночі не сплю", – розповіла танцівниця.

Втім, згодом зірка заспокоїлася і заспокоїла шанувальників, які за неї переживали. Поговоривши з місцевими жителями, Гвоздьова дізналася, що землетруси магнітудою менше чотирьох – нормальне явище для гірських регіонів Туреччини.

"Я щиро вдячна кожному, хто хвилювався за нашу сім'ю. Бо нещодавно я написала, що в Туреччині стався невеликий землетрус. Поспілкувавшись із місцевими жителями, я вже зрозуміла, що для них це, як на нас летять ракети, так для них до них 4 бали – це нормальна сейсмічна активність. Місто серед гір, тому це нормально, якщо трохи вразить, люстри походять. Ми живі, з нами все добре", – поділилася танцівниця.

Раніше OBOZREVATEL також писав, що Гвоздьова не витримала тиску хейту і відповіла українцям, які цькують її за публікації танців під час війни та розлуку з сином. Артистка послала всіх, хто незадоволений її поведінкою, зслідом а російським кораблем.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Принц Вільям із 10-річною донькою азартно повболівали за жіночу збірну з футболу та стрілися з іспанськими колегами 28 июля 2025

43-річний принц Вільям разом із 10-річною донькою Шарлоттою відвідали футбольний матч жіночої збірної Британії проти Іспанії в рамках Євро 2025 у Швейцарії.

У Туреччині вирують масштабні лісові пожежі: загинули 17 людей 28 июля 2025

Масштабні пожежі навколо Бурси, четвертого за величиною міста Туреччини, спалахнули на вихідних.

У Білий дім викликали саперів через підозрілий пакет 28 июля 2025

Зловмисника затримали і доставили до лікарні для медичного огляду. Чоловіку висунуть звинувачення, за незаконне проникнення.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

129 школа 0.6
129 школа

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше