27 августа 2025
Американська співачка Тейлор Свіфт вперше виходить заміж за свого обранця, гравця в американський футбол Тревіса Келсі.
Радісною новиною про заручини знаменитості поділилися в Instagram. На фото видно романтичний момент пропозиції, коли спортсмен стає на одне коліно.
"Твоя викладачка англійської та твій вчитель фізкультури збираються одружитися", — підписали вони допис.

Заручини відбулись у квітковому саду у Ліз-Самміті, що в штаті Міссурі

35-річна парочка виглядала закоханою і щасливою

Тревіс подарував коханій каблучку з чималим діамантом від бренду Artifex Fine Jewelry


Майбутнє подружжя попозувало на згадку серед квітів, до речі, сама пропозиція відбулася два тижні тому
Нагадаємо, про стосунки співачки і футболіста вперше стало відомо влітку 2023-го. Їх часто ловили за ручку на спільних заходах, а ще Тейлор підтримувала коханого під час його гри на Super Bowl.
Уже в жовтні фанати Свіфт зможуть послухати музичну версію їхньої романтичної історії у новому альбомі зірки. Як відомо, обкладинка платівки вийшла сексуальною та звабливою.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китай розраховує на штучний інтелект, щоб працевлаштувати 12,7 мільйона випускників вишів 10 марта 2026
Індія почала змагатися з Китаєм за звання країни з найбільшим населенням у світі лише нещодавно, але в будь-якому випадку проекція економічного прогресу на демографію в КНР вимагає особливої уваги з боку влади. У цьому році китайські виші покинуть 12,7 млн випускників, і влада КНР сподівається, що штучний інтелект допоможе знайти роботу хоча б для частини з них.
Чому з машини йде білий дим і що робити водієві 9 марта 2026
Чому з машини йде білий дим і що робити водієві
США роздратовані: Віткофф і Кушнер вирушають до Ізраїлю 9 марта 2026
Масштаби масованих атак Ізраїлю на іранські нафтові об’єкти перевищив очікування американської сторони.