31 августа 2024
Українська співачка Оля Полякова в прямому ефірі ранкового шоу посварилася з ведучим, який наполегливо випитував, на кого зі світових зірок орієнтується українка. Експресивна артистка не стрималася та накричала на співрозмовника – Руслана Сенічкіна – назвавши його порівняння з Бейонсе та іншими знаменитостями "фігнею".
Суперечка сталася в ефірі телеканалу 1+1 та потрапила на YouTube. Полякова завітала до студії, щоб розповісти про свої амбітні плани щодо великого туру.
"На кого ти орієнтуєшся? Все одно західний ринок шоубізнесу – це інші масштаби. Орієнтир – Бейонсе, Тіна Тернер? І з ким би дуетом хотіла заспівати?" – запитав Сенічкін, на що отримав стриману відповідь від артистки, що вона хоче бути собою.
Ведучий назвав її позицію "стандартною", і вже наступної миті зірка змінила тон розмови.
"Чого це вона стандартна?! Де ви бачили таку артистку? Ні, ну правда. Я хочу просто, щоб ти мені назвав!" – не стримала емоцій Полякова.
Зірка нагадала, що нещодавно американська співачка Бейонсе влаштувала концерт із диско-конем, який ще 10 років тому українка застосувала в своєму київському шоу. "Це вона в мене поцупила", – наголосила артистка.
Проте Сенічкін продовжив стояти на своєму: "Тепер ми розуміємо, на що ти орієнтуєшся".
У відповідь Полякова вдарила долонею об стіл і виправила його востаннє: "На що Бейонсе орієнтується! Та що ти говориш якусь фігню!".
Раніше OBOZ.UA писав, що Оля Полякова через повітряну тривогу не змогла спокійно провести свій концерт в Ужгороді. Просто зі сцени вона емоційно висловилася в бік росіян.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС закликає Трампа розмістити винищувачі в Румунії 21 августа 2025
Йдеться про можливе базування літаків F-35 на території Румунії, де НАТО будує авіабазу для стримування потенційних загроз із боку Росії.
Головний конкурент Tesla запускає продаж дешевих електрокарів 21 августа 2025
Головний конкурент Tesla запускає продаж дешевих електрокарів
Атака на Закарпаття: президент Угорщини видалив з допису згадку про РФ 21 августа 2025
Тамаш Шуйок спершу висловлював співчуття пораненим "унаслідок російського ракетного обстрілу", та згодом "передумав".