«Ти найкращий із найкращих!» Перший коментар дружини Геннадія Кернеса про його смерть

18 декабря 2020

Міський голова Харкова Геннадій Кернес довгий час лікувався від коронавірусу в Німеччині. Цієї ночі він пішов із життя через ускладнення, спричинені хворобою. Йому був 61 рік.

«Сьогодні вночі зупинилося величезне добре серце мого найкращого друга Геннадія Кернеса. Наслідки коронавірусної інфекції дали серйозні ускладнення на роботу життєво важливих органів і систем його організму. Вічна пам’ять тобі, мій друг», — написав бізнесмен Павло Фукс у своєму Телеграм-каналі.

Цивільна дружина політика Оксана Гайсинська також написала зворушливі слова: «Кажуть, не існує незамінних людей. Це брехня. Кожна людина незамінна для когось. Ти найкращий із найкращих! Любимо и сумуємо. Боляче дуже»

Геннадій Кернес із цивільною дружиною Оксаною Гайсинською

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У румунських Карпатах проводять операцію з порятунку двох українців 13 сентября 2025

Двоє молодих громадян України опинилися в скрутному становищі після кількох днів перебування в горах.

"Критичні дні": старт навчань в Білорусі 13 сентября 2025

Росія та Білорусь розпочали навчання Захід-2025, що викликало занепокоєння в НАТО після атаки безпілотників на Польщу.

РФ сколихнули вибухи: куди поцілив рій українських дронів 12 сентября 2025

Безпілотники атакували нафтоналивний порт Приморська та нафтобазу під Смоленськом. Гучно було і біля Санкт-Петербургу, і Москви.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше