Тодоренко заради уваги підписників зробила пікантні фото

16 октября 2021

Телеведуча Регіна Тодоренко обурена алгоритмами Instagram. Адже вони налаштовані так, що найбільше уваги привертають оголені фото, а найменше – пости про людей, які потребують допомоги.

Задля "підвищення охвату" Регіна виклала фото себе в нюдовому спідньому і попросила поставитися до цього з гумором.

До того ж у сторі Тодоренко показалася в мереживних трусиках. Але це вона зробила просто так. 

Регіна прийшла на масаж і заразом зробила селфі в трусиках 

Нагадаємо, нещодавно Тодоренко здивувала зачіскою, з якою почувається сексі. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Королева Летісія для ефектної появи на публіці довершила бордовий аутфіт прикрасами за 20 євро. Фото 20 ноября 2025

Іспанське королівське подружжя, Феліпе VI та Летісія відвідали вручення журналістської нагороди у Мадриді.

Контент‑маркетинг для IT‑компаній: практичні формати для просування 20 ноября 2025

Підготуйте свій контент-маркетинг до майбутнього з AISO. У статті — практичні поради щодо створення E-E-A-T контенту, використання мультимедіа та переорієнтації на комерційні запити.

Дженніфер Еністон у лаконічній сукні-халтер завітала на премію Elle Women в компанії ошатного бойфренда 20 ноября 2025

Схоже, голлівудська зірка Дженніфер Еністон тепер частіше з'являтиметься на світських подіях не сама, а зі своїм бойфрендом Джимом Кертісом.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop 0.1
Leo-shop

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше