21 декабря 2013
Две комедийные актрисы Мелисса МакКарти и Ребел Уилсон заключили своеобразный "пакт о НЕпохудении".
Теперь Ребел и Мелисса будут поддерживать друг друга в любви к своему телу и борьбе с давлением со стороны СМИ. Актрисы надеются создать положительный имидж для женщин в теле.
Правда, среди журналистов часто встречаются те, кто ведет себя не как джентльмен. Например, кинокритик из The New York Times однажды назвал Мелиссу в своей рецензии "бегемотихой".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Іран частково відкрив повітряний простір для авіарейсів 19 апреля 2026
У небі над Іраном перебував літак місцевої авіакомпанії Mahan Air, який прямував зі столиці Оману – міста Маскат.
Трамп пригрозив відібрати в Ірану уран "недружнім способом" 19 апреля 2026
Голова США відповів таким чином на запитання про термін вивезення з Ірану того, що він назвав "ядерним пилом".
Каліфорнійський стартап запропонував шапочку для читання думок без «дір у черепі» 19 апреля 2026
Для багатьох громадян чіпування є «лякалкою», але в ряді випадків без нього не обійтися, коли йдеться про пацієнтів з травмами хребта. Більше того, цілком здорові люди також отримали б вигоду від встановлення нейроімплантів, підвищивши комфорт роботи з комп'ютером, штучним інтелектом та електронікою в цілому. Усьому цьому заважатиме необхідність хірургічного втручання під час встановлення сенсорів, але без «дір у черепі» можна буде обійтися.