Трамп і Навроцький обговорили атаку російських дронів на Польщу

11 сентября 2025

Президент США Дональд Трамп і президент Польщі Кароль Навроцький провели телефонну розмову. Вони обговорили атаку дронів РФ на Польщу. Про це польський лідер повідомив у соцмережі X.

"Я тільки що розмовляв телефоном із президентом США Дональдом Трампом щодо численних порушень повітряного простору Польщі російськими безпілотниками, які сталися сьогодні вночі", - зазначив Навроцький.

Він додав, що така розмова є частиною консультацій, які він проводить із союзниками Польщі.

Навроцький запевнив, що сьогоднішні переговори підтвердили єдність Альянсу.

Нагадаємо, що в ніч перед 10 вересня Росія запустила по Україні 415 дронів і 42 ракети.

Приблизно два десятки "шахедів" порушили повітряний простір Польщі, з них чотири були знищені авіацією та ППО.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Від Кемерон Діас до Гелен Міррен: актриси 50+, які й досі на вершині Голлівуду 23 апреля 2026

Ніколь Кідман, Сандра Буллок, Демі Мур, Шерон Стоун, Меріл Стріп та інші актриси 50+, які не втрачають впливу, популярності й ролей у Голлівуді.

В ЄС кількість мігрантів сягла рекордних 64 млн осіб - ЗМІ 23 апреля 2026

Німеччина прийняла найбільшу кількість біженців загалом - 2,7 мільйона людей, зазначають аналітики.

В РФ рекордно зросла кількість росіян, що прагнуть емігрувати 23 апреля 2026

Причиною таких настроїв серед громадян Росії стала не війна проти України, а відключення інтернету та блокування месенджерів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше