22 мая 2026
Президент США Дональд Трамп заявив, що він найкращий президент за всю історію країни. Про це він у середу, 20 травня, сказав журналістам, передає Укрінформ.
"Те, що ми зробили, просто вражає", – зазначив Трамп, наголосивши, що "Іран практично знищений".
"Протягом наступних трьох років ви побачите багато дивовижних речей для нашої країни", – зауважив глава Білого дому.
США "витрачають" 18 трильйонів доларів, "і жодна країна ніколи не мала нічого подібного", сказав він, вочевидь, маючи на увазі загальну суму інвестиційних зобов'язань, які, приватні компанії та іноземні держави пообіцяли вкласти в американську економіку.
За словами президента, до США нібито переїжджають автомобільні підприємства з Мексики, Канади, Німеччини, Південної Кореї, Японії.
"Вони не хочуть бути там. Немає причин там залишатися, бо вони хочуть продавати на нашому ринку", – пояснив він.
Трамп висловив переконання, що колись про нього казатимуть: "Він найкращий президент, який коли-небудь жив".
Тим часом всередині США рейтинг Трампа останнім часом постійно опускався, і досяг найнижчого показника.
Нагадаємо, Ормузька протока, яку Іран заблокував після початку військових дій США, залишається закритою, а переговори щодо припинення війни наразі не дали значного прогресу.
Китай вийшов переможцем після переговорів Трампа та Сі - ЗМІ
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Как снизить задержки при работе blockchain-ноды 16 июля 2026
Практические способы уменьшить latency blockchain-ноды: настройка VPS, сети, дисков и ресурсов сервера с 1оплатой криптовалютой для стабильной работы.
США провалили план різкого збільшення виробництва 155-мм снарядів 16 июля 2026
Сполучені Штати за два роки не змогли збільшити виробництво 155-мм снарядів до 100 тисяч на місяць.
Культовий будинок із «Дівчат Гілмор» виставили на продаж майже за $4 млн 16 июля 2026
Культовий будинок із «Дівчат Гілмор» виставили на продаж майже за $4 млн