Трамп розповів про давній конфлікт з Ліндсі Гремом

13 июля 2026

Президент США Дональд Трамп прокоментував раптову смерть свого соратника сенатора Ліндсі Грема та поділився спогадами про їхній давній конфлікт, коли вони були конкурентами на праймериз у 2015 році. Про це Трамп розповів у неділю, 12 липня, в коментарі CNN та програмі Meet the Press на телеканалі NBC.

Зокрема, ЗМІ пригадують, як у 2015 році Грем висувався на праймериз від Республіканської партії перед президентськими виборами у США. Одним з конкурентів Грема тоді був Трамп, який зрештою й переміг, ставши 45-им президентом США.

Після того як Трамп запропонував заборонити мусульманам в’їзд до США, Грем радив республіканцям "послати його до пекла". Він називав Трампа "найбільш недосконалим кандидатом в історії Республіканської партії" та казав, що такий вибір прирече Республіканську партію на поразку. Вони помирилися у березні 2017 року, коли Трамп переміг на президентських виборах.

Трамп нині прокоментував ті сварки для CNN: "Це була брудна кампанія. Він був жорстким і брутальним, але я теж був брутальним, і все склалося добре".

Сенатор також порвав з Трампом через кілька годин після нападу на Капітолій 6 січня 2021 року. Але в найближчі місяці пара відновила свої стосунки, і до другого терміну Трампа Грем став одним із його найдовіреніших голосів у Сенаті.

Глава Білого дому також розповів журналістам, що спілкувався з Гремом за кілька голин до його раптової смерті.

Трамп зазначив, що обговорював із Гремом його нещодавні поїздки (зокрема 10 липня сенатор був у Києві. – ред.) та президентський законопроєкт про ідентифікацію виборців, відомий як "Закон про порятунок Америки".

"Він сказав: "Я втомився, бо це була довга подорож", але, крім цього, він почувався добре", – сказав президент в інтерв'ю.

Трамп охарактеризував Грема як чудового природженого політика, який "з усіма ладнав", а для самого президента був "наче член родини". Вони домовилися скоро побачитися.

Як повідомлялося, Ліндсі Грем несподівано пішов з життя 11 липня ввечері у віці 71 рік. А напередодні, 10 липня президент Володимир Зеленський провів зустріч із ним у Києві. Це був його десятий і останній візит в Україну.

Грем неодноразово наголошував, що російський правитель Володимир Путін не вступить у реальні переговори без максимального економічного та військового тиску. Він закликав посилювати санкції проти країн, які допомагають Кремлю обходити обмеження.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названі 5 уподобань у їжі, які говорять про проблеми зі здоров’ям: дієтолог 3 августа 2026

Деякі уподобання в їжі дійсно сигналізують про проблеми зі здоров’ям, підтверджує дієтолог. Існує поширена думка,…

На Землю щотижня падають уламки космічного сміття вагою понад тонну, але на компенсацію шкоди надії мало 3 августа 2026

На Землю падає все більше космічного сміття, що є побічним ефектом гонки між країнами за панування в космосі, пише The New York Times. У минулому році Космічні сили США опублікували попередження про майже 820 космічних апаратів, що входять в атмосферу Землі, тоді як десять років тому уряд США випустив попередження про 110 таких об'єктів.

У Києві на Васильківській сталася ДТП: загинув мотоцикліст 3 августа 2026

У Києві на Васильківській сталася ДТП: загинув мотоцикліст. Фото Причини трагедії встановлюють поліцейські

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гурай Виктория 5.0
Гурай Виктория

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше