Трамп скасував Байдену допуск до секретної інформації

9 февраля 2025

Президент США Дональд Трамп анулював допуск до секретних даних своєму попереднику Джо Байдену. Про це йдеться в опублікованому ним пості в його соцмережі Truth Social.

"Джо Байдену нема необхідності продовжувати доступ до секретної інформації. Тому ми негайно відкликаємо допуски Джо Байдена до секретної інформації та припиняємо його щоденні розвідувальні брифінги", - написав голова держави.

Він також заявив, що Байден "створив прецедент" у 2021 році, коли доручив Розвідувальній спільноті припинити доступ самому Трампу до інформації про національну безпеку.

Чинний президент США, посилаючись на звіт спеціального прокурора Роберта Гура заявив, що Байден страждає на "погану пам'ять" та навіть у "найкращі роки" йому не можна довіряти секретну інформацію.

"Я завжди захищатиму нашу національну безпеку - Джо, тебе звільнено. Зробимо Америку знову великою!", - підсумував Трамп.

Раніше Трамп заявив, що у США заплановані контакти з Україною та Росією та "різними сторонами".

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Біля Чукотки вибухнув танкер "тіньового флоту" РФ 26 августа 2025

Вибух стався через недоступні росіянам унаслідок санкцій сертифіковані комплектуючі й технічне обслуговування.

Татарінцева назвала критичні помилки жінок після 35. Фото 26 августа 2025

Гімнастка Наталія Татарінцева поділилася своїми роздумами про помилки, яких жінки після 35 років допускаються під час роботи над тілом.

Оля Цибульська в зебровому купальнику показалася на сапборді. Фото 26 августа 2025

Співачка Оля Цибульська насолодилася активним видом літнього дозвілля: катанням на сапборді.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Napas 420 5.0
Napas 420

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше