Трамп скасував мита і анонсував угоду щодо Гренландії

22 января 2026

Президент США Дональд Трамп заявив, що сформував основу для майбутньої угоди щодо Гренландії під час зустрічі з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Також ухвалено рішення не запроваджувати тарифи проти країн Європи. Про це американський лідер написав у соціальній мережі Truth Social в середу, 21 січня.
 
"На основі дуже продуктивної зустрічі, яку я провів з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте, ми сформували рамки майбутньої угоди щодо Гренландії і, фактично, всього Арктичного регіону. Це рішення, якщо воно буде ухвалене, стане чудовим для США і всіх країн НАТО. Виходячи з цього розуміння, я не запроваджуватиму тарифи, які мали набути чинності 1 лютого", - заявив Трамп.
 

Президент США зазначив, що тривають додаткові обговорення щодо Золотого купола в частині, що стосується Гренландії, а віце-президент Джей Ді Венс, державний секретар Марко Рубіо, спеціальний посланник Стів Віткофф та інші посадові особи, за необхідності, будуть відповідати за переговори.
 
"Подальша інформація буде надаватися по мірі просування дискусій", - додав Трамп.
 
Нагадаємо, раніше президент США заявив про запровадження з 1 лютого 10% мит проти Данії, Норвегії, Швеції, Франції, Німеччини, Великої Британі, Нідерландів та Фінлянді, пообіцявши, що з 1 червня мито буде збільшено до 25%. Трамп заявив, що ці країни перешкоджають намаганням США заволодіти Гренландією.

"Це наша територія". Зухвала промова Трампа

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Данія може передати США ділянки у Гренландії під бази - ЗМІ 22 января 2026

Наразі невідомо, чи є обговорюваний компроміс частиною ширшої угоди, про яку раніше заявляв Трамп.

"Температура жахлива": 95-річна Ліна Костенко опинилася в скрутному становищі через обстріли Росії 22 января 2026

"Температура жахлива": 95-річна Ліна Костенко опинилася в скрутному становищі через обстріли Росії Температура в її квартирі опустилася до критичних показників

Трамп скасував мита і анонсував угоду щодо Гренландії 22 января 2026

Тривають додаткові обговорення щодо Золотого купола в частині, що стосується Гренландії.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше