19 мая 2025
Зазначається, що, хоча захворювання має агресивніший характер, воно виявилося чутливим до гормональної терапії, що дозволяє "ефективно його контролювати". Джо Байден разом із родиною наразі розглядають варіанти лікування разом із лікарями.
Відзначимо, 82-річний Байден залишив посаду в січні, ставши найстаршим президентом в американській історії.
Молодший брат принцеси Уельської, британський підприємець Джеймс Міддлтон, вперше розповів про те, як їхня родина переживалаважкі часи після того, як у Кейт діагностували онкологію.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Три країни ЄС стали лідерами за видачею туристичних віз росіянам - ЗМІ 7 мая 2026
Протягом кількох місяців країни Балтії та Північної Європи наполягали на посиленні візової політики щодо російських туристів.
Samsung почала готувати випуск One UI 9 для лінійки Galaxy S26. На внутрішніх тестових серверах компанії з'явилася перша бета-версія оновлення на базі Android 17, а публічний реліз бета-версії може відбутися вже наступного місяця. Офіційна прем'єра One UI 9, ймовірно, очікується 22 липня, одночасно з новими складними смартфонами Galaxy Z Fold 8, Galaxy Z Flip 8 та Galaxy Z Fold 8 Wide.
Блокада триватиме: Трамп призупиняє проєкт Свобода 6 мая 2026
Цей крок є тимчасовим і необхідним для оцінки можливостей укладення остаточної угоди з Тегераном, пояснив глава США.