13 июля 2025
Президент США Дональд Трамп під час свого візиту до Техасу на власні очі оцінив збитки від повені, яка забрала життя понад 120 американців. Президент у п'ятницю, 11 липня, на гвинтокрилі облетів найбільш постраждалі райони штату, після чого провів брифінг.
Зокрема, американський лідер заявив, що схвалив прохання губернатора Техасу Грега Ебботта продовжити термін дії оголошеного стихійного лиха в окрузі Керр та розширити його за межі округа. Завдяки цьому ще вісім округів центральної частини Техасу, де тиждень тому була масштабна повінь, отримають фінансову допомогу з федерального бюджету.
Трамп емоційно розповів, що він побачив під час своєї інспекції, та зазначив, посилаючись на місцеву владу та родичів загиблих і постраждалих, що адміністрація штату "спрацювала дуже гарно і професійно" - в інакшому випадку жертв було б набагато більше.
"Я ніколи нічого подібного не бачив. Маленька вузька річка, що водночас перетворюється на монстра. І саме так тут сталося. Це жах", - сказав він.
Також президент США зазначив, що трагедія округу Керр лише додає йому впевненості у рішенні закрити Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій та повернути повноваження реагування на стихійні лиха штатам.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Камери для iPhone 18 Pro отримають змінну діафрагму, але обійдуться Apple на 50 % дорожче 30 мая 2026
Смартфони iPhone 18 Pro та Pro Max можуть отримати значне оновлення камери у вигляді об'єктива з змінною діафрагмою. Це покращить якість зйомки, однак виробництво таких об'єктивів обійдеться компанії значно дорожче, повідомляє видання Mashable.
У США автобус протаранив шість машин: п'ять загиблих і 30 потерпілих 30 мая 2026
Автобус не зміг вчасно сповільнитися на автобані і зіткнувся з шістьма транспортними засобами.
Фінляндія надасть Україні допомогу на 128 млн євро 30 мая 2026
Вартість обладнання становить приблизно 128 млн євро. Загалом Фінляндія вже поставила Україні оборонного обладнання на суму 3,4 млрд євро.