Трамп ухилився від відповіді щодо російської допомоги Ірану

8 марта 2026

Президент США Дональд Трамп ухилився від запитання, про можливу передачу Росією розвідданих Ірану для ударів по американських військових. Це сталося під час розмови з журналістами в ході зустрічі "Врятуймо університетський спорт", у якій Трамп брав участь.

За даними CNN запитання ставив кореспондент Пітер Дусі з Fox News. Він почав звертатися до президента: "Схоже, що росіяни зараз допомагають Ірану націлюватись і атакувати американців".

Трамп відповів на це: "Це проста проблема порівняно з тим, що ми робимо тут. (...) Я дуже поважаю вас. Ви завжди були дуже добрі до мене. Яке дурне запитання, щоб його ставити в цей момент. Ми говоримо про щось інше. Чи можемо ми трохи відкласти це?"

Міністр оборони США Піт Геґсет в інтервʼю CBS News також відповів на питання щодо ймовірної допомоги Ірану з боку Росії. За його словами, Трамп повністю поінформований про контакти між Росією та Іраном.

"Американський народ може бути впевнений, що його головнокомандувач (Дональд Трамп – ред.) добре знає, хто з ким розмовляє. Все, чого не повинно відбуватися, чи то публічно, чи через неформальні канали, зустрічає рішучу протидію. Ми відстежуємо все і враховуємо це в планах бойових дій. Ми наражаємо на небезпеку інших хлопців, і це наша робота. Тому ми не турбуємося про це. Єдині, кому зараз потрібно хвилюватися – це іранці, які думають, що вони виживуть", - заявив Геґсет.

Однак така ситуація починає обурювати прибічників Трампа. Зокрема конгресмен-республіканець Джо Вілсон опублікував у соцмережі Х гнівне повідомлення на адресу російського диктатора Володимира Путіна.

"Військовий злочинець Путін вбиває американців, надаючи Ірану розвідувальні дані. Росія має бути притягнута до відповідальності за масовий хаос і смерті", - написав Вілсон.

 
 

Нагадаємо, напередоні видання The Washington Post повідомило, що Росія передає Ірану дані розвідки, які використовуються для наведення ударів по американських військах на Близькому Сході.

Тим часом міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що США можуть скасувати санкції на російську нафту через тимчасовий дефіцит нафти у світі, який утворився внаслідок конфлікту на Близькому Сході.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Співучасник теракту в Crocus City Hall наклав на себе руки - ЗМІ 7 апреля 2026

Російські ЗМІ встановили факт спроб самогубства двох арештантів; в одного з них спроба виявилася вдалою.

Каменських російською відчитала фанатів на концерті за те, що вони "не кайфували" 7 апреля 2026

"Я до вас доберуся!" Каменських російською відчитала фанатів на концерті за те, що вони "не кайфували". Відео Співачка тепер виступає перед росіянами в США

Молодий "секс-символ" українського театру зізнався, чому "ховає" красу та тікає від слави своєї акторської династії 7 апреля 2026

"Я брав ролі придурків". Молодий "секс-символ" українського театру зізнався, чому "ховає" красу та тікає від слави своєї акторської династії Іван Довженко не хоче сприймати себе крізь призму "династії"

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Zainab  
Zainab

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше