8 июня 2026
Президент США Дональд Трамп назвав ведучу NBC Крістен Велкер "тупою" та "шахрайкою", після чого перервав інтерв’ю та покинув місце зйомки. Про це повідомляє Clash Report.
Суперечка між главою Білого дому та журналісткою розпочалася після запитання про виплати учасникам подій 6 січня 2021 року біля Капітолію.
Потім розмова перейшла до теми виборів і Трамп заявив, що демократи фальсифікують виборчі процеси, зокрема, на його думку, намагаються зробити це у Каліфорнії.
Під час суперечки президент США назвав демократів шахраями, а також ЗМІ, що їх підтримують, зокрема NBC, саму ведучу та її шоу Meet the Press.
Коли Велкер заперечила, Трамп відповів, що в такому разі вона "грає їм (демократам, - ред.) на руку": "Отже, ви або шахрайка, або дурна".
Президент США також заявив, що NBC слід "навести лад" у своїй роботі, додавши, що країна "ніколи не стане великою з такими нечесними ЗМІ".
"Ви знаєте, що ці вибори були сфальсифіковані. Ваша телемережа знає, що вони були сфальсифіковані. Ви знаєте, що я виграв вибори з величезною перевагою, і при цьому отримав 94% негативного висвітлення в пресі… Ваші вибори в цій країні - як у країні третього світу. Ваші вибори сфальсифіковані, і ви шахрай, і Meet the Press шахрайська, і ABC теж, і CBS, і CNN - ваша однобока шахрайська телемережа. Давайте закінчимо, бо з мене досить. Дякую, люба. Усього доброго", - сказав президент США.
Після суперечки Трамп покинув інтерв’ю достроково.
Як відомо, Трамп регулярно опиняється в центрі резонансних скандалів із журналістами. Нагадаємо, що президент США назвав своє фото на обкладинці Time "найгіршим в історії".
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Полякова не витримала масового хейту через виступ у Юрмалі та огризнулася на українців 29 июля 2026
Полякова не витримала масового хейту через виступ у Юрмалі та огризнулася на українців "Дружба" з "хорошими росіянами" дала свої плоди
На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка 28 июля 2026
На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка. Подробиці трагедії Усі обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці
Вчені назвали кількість сну, яка необхідна для запобігання деменції і ранньої смерті 28 июля 2026
Хоча гени і вибір способу життя можуть бути найсильнішими детермінантами початку деменції і передчасної смерті,…