Трамп заявив, що більшість питань між Україною і РФ погоджені

27 апреля 2025

Президент США Дональд Трамп заявив, що переговори між Україною та Росією перебувають на завершальній стадії, і сторони вже близькі до досягнення домовленості. Про це Трамп повідомив у у ніч проти суботи, 26 квітня, своїй соціальній мережі Truth Social після прибуття до Рима на церемонію прощання з Папою Франциском.

За його словами, більшість ключових питань уже погоджені, а наступним кроком має стати зустріч представників обох держав на найвищому рівні для фіналізації потенційної угоди.

"Щойно приземлився в Римі. Гарний день переговорів і зустрічей із Росією та Україною. Вони дуже близькі до домовленості, і тепер обидві сторони мають зустрітися на найвищому рівні, аби поставити крапку. Більшість ключових пунктів вже погоджені", ‒ написав він.

Нагадаємо, пррезидент Володимир Зеленський заявив, що Україна не визнає російської окупації Криму. Свою чергою американський лідер заявив, що позиція Зеленського "шкодять мирним перемовинам з Росією". 

На думку Трампа, Крим визнають російським у рамках мирної угоди між РФ та Україною. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

НАТО озброїлося тараканами-кіборгами — розвідка стане непомітною, але вразливою від черевика 1 марта 2026

Нещодавно оборонний німецький стартап SWARM Biotactics оголосив про розгортання програмованих роїв тарганів-кіборгів для потреб НАТО. Ці системи вже були поставлені платним замовникам альянсу, включаючи Бундесвер, після успішних польових випробувань у Європі та США. В основі розробки лежать живі комахи (зокрема, таргани), оснащені мініатюрними електронними модулями для завдань ближньої розвідки в складних умовах, де дрони видають себе з головою.

Xiaomi повернула собі лідерство на глобальному ринку носимої електроніки 1 марта 2026

Xiaomi зайняла 18 % глобального ринку носимоï електроніки за підсумками 2025 року, що дозволило китайській компанії повернути лідерство в цьому сегменті. Слідом за нею розташувалися Apple та Huawei, які зайняли 17 % та 16 % ринку відповідно. Замикають першу п’ятірку Samsung (9 %) та Garmin (5 %). Такі дані опублікувала компанія Omdia за підсумками власного дослідження.

Ізраїль заявив про ураження "важливої цілі" в Ірані 1 марта 2026

Новітня зенітно-ракетна установка SA-65 була уражена в районі Керманшаха на заході Ірану.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше