Суд обрав запобіжний захід для судді, який на смерть збив нацгвардійця

29 мая 2023

Печерський районний суд Києва відправив під варту свого колегу з Макарівського райсуду Олексія Тандира, підозрюваного у скоєнні смертельної аварії у стані алкогольного сп'яніння. "Слуга Феміди" проведе у слідчому ізоляторі до 21 липня, без права внесення застави.

Про це повідомила представник державного обвинувача Наталія Максимець у Facebook. Тандир був відведений під варту у супроводі конвою.

Раніше повідомлялося, що саме таке рішення вимагала прокуратура Києва. Статус підозрюваного та ймовірне сп'яніння в момент ДТП є обтяжливими обставинами.

"У клопотанні просимо обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. Засідання заплановано на 20.00, вул. Володимирська, 15", - написала представниця відомства Надія Максимець.

Нагадаємо, що у судді Тандира, який відмовився проходити тест на алкоголь на місці аварії, примусово відібрали біологічні зразки. Результати експертизи очікуються найближчим часом.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що члени Вищої ради правосуддя схвалив відправку Тандира під варту на фоні ДТП. Підозрюваний районний суддя поскаржився на нібито несправедливе ставлення до нього з боку правоохоронців, а також перевищення посадових повноважень військових на місці ДТП.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Осадча насмішила трендовим відео з обома синами 18 января 2026

Телеведуча Катерина Осадча у своєму Instagram насмішила трендовим відео "Хто з вас?" зі своїми синами - 8-річним Іваном та 4-річним Данилом.

Українець, роботи якого захоплювали світ: як уродженець Чернігівщини натякав нам на Україну в відомих мультиках, поки про нього мовчали на батьківщині 18 января 2026

Українець, роботи якого захоплювали світ: як уродженець Чернігівщини натякав нам на Україну в відомих мультиках, поки про нього мовчали на батьківщині Його роботи показували на Nickelodeon

Google оскаржить рішення суду про монополію в інтернет-пошуку 18 января 2026

Google подала апеляцію на рішення федерального судді про визнання компанії монополістом у сфері інтернет-пошуку. Апеляція може призвести до відстрочки застосування заходів щодо компанії на час продовження судового процесу.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Mirkit 5.0
Mirkit

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше