Трюдо зробив заяву щодо України

20 февраля 2025

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо запевнив, що Канада завжди буде підтримувати Україну. Про це він сказав у відеозверненні, повідомляє The Hill.

"Канада і наші союзники" об'єднані в підтримці президента України Володимира Зеленського і протистоянні правителю Росії Володимиру Путіну. Канада і наші союзники однозначно виступають проти незаконних, аморальних, несправедливих порушень міжнародного порядку, вчинених Володимиром Путіним. Я з нетерпінням чекаю на зустріч з моїми європейськими партнерами через кілька годин, щоб поговорити про те, як ми будемо продовжувати однозначно стояти на захисті України, а також на захисті правил, які забезпечують нам усім безпеку", - зазначив він.

Трюдо рішуче захистив "порядок, заснований на правилах", який, за його словами, утримував світ у безпеці протягом останнього майже сторіччя.

"Українці боролися і вмирали не лише для того, щоб захистити свій суверенітет, свою територіальну цілісність. Вони також борються за захист порядку, заснованого на правилах, який забезпечує безпеку для всіх нас у всьому світі вже майже 80 років. Цей період миру, стабільності, процвітання для всього світу відбувається завдяки тому, що у нас були правила щодо кордонів, щодо не вторгнення в сусідні країни, які Росія вирішила свідомо порушити кілька років тому", - зазначив він.

Раніше президент США Трамп заявив, що Мексика і Канада могли б увійти до складу Сполучених Штатів замість того, щоб отримувати субсидії.

Після чого прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що країна не стане частиною США. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Прем'єр Чехії заявив, що українці "добре інтегруються" 6 мая 2025

Петр Фіала наголосив на важливості створення умов для українських біженців, що захочуть повернутися на батьківщину.

На Київщині п’яна водійка позашляховика протаранила паркан: камінь з огорожі влучив жінці у голову 6 мая 2025

На Київщині п’яна водійка позашляховика протаранила паркан: камінь з огорожі влучив жінці у голову. Фото Обставини ДТП встановлять слідчі

Українські воїни під оплески крокували на параді в Лондоні 6 мая 2025

Солдати з України, які тренуються у Великій Британії, взяли участь у військовому параді до Дня перемоги в Європі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше