Ціни на квартири на вторинному ринку повзуть угору

21 апреля 2016

Квартири на вторинному ринку дорожчають. Від початку року ціни зросли на понад 4%.

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1" із посиланням на дані Державної служби статистики.

Найбільше протягом першого кварталу здорожчали однокімнатні квартири – майже на 7,5%. Практично на 5% зросло в ціні двокімнатне житло. Що стосується первинного ринку, то там ціни з початку року зросли на 1%.

Нагадаємо, ціни на квартири в містах-супутниках Києва майже зрівнялися зі столичними.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В наступному році натрієві акумулятори почнуть активніше застосовуватися в автомобільній промисловості 6 апреля 2026

Ціна та здатність масово випускати тягові акумулятори в значній мірі визначають поширення тих чи інших їх видів на ринку, але вже не перше десятиліття домінують у цій сфері літій-іонні елементи. Представники китайської компанії HiNa Battery Technology впевнені, що в найближчі пару років натрієві акумулятори зрівняються в ціні з літієвими, і інші фактори почнуть сприяти їх більш активному поширенню.

Зеленський прибув з візитом до Сирії 6 апреля 2026

Глава Української держави розпочав візит до Дамаска для обговорення безпеки та економічної співпраці.

Nvidia показала нейронне стиснення текстур: споживання відеопам'яті зменшилося майже в 7 разів 5 апреля 2026

Nvidia показала на заході GTC 2026 не лише, можливо, надмірно радикальну технологію масштабування з використанням штучного інтелекту DLSS 5, але й загалом обговорила практичне застосування рішень у сфері нейронного рендерингу. Ці рішення не змінюють конвеєри відтворення і можуть бути застосовані в іграх.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше