12 июня 2024
Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявила, що в середу, 12 червня, Ліван випустив по країні 160 ракет, і близько 90 ракет з них перетнули кордон північної частини Ізраїлю. Про це повідомляє Times of Israel.
Спочатку ізраїльські військові заявили про щонайменше 100 ракет, випущених по Ізраїлю, але, ймовірно, деякі з них впали на території Лівану, а пізніше надійшла інформація про ще щонайменше 70 ракет, які Ліван випустив по району гори Мерон на півночі Ізраїлю. Загалом вранці у середу з Лівану на північ Ізраїлю було запущено близько 160 ракет.
Зазначається, що кілька ракет були перехоплені засобами протиповітряної оборони, але решта впали, і внаслідок ракетного обстрілу виникло кілька пожеж.
Видання додає, що повідомлень про постраждалих або значні руйнування поки що не надходило.
Раніше країни Великої сімки підтримали угоду про припинення вогню між Ізраїлем та палестинським угрупованням ХАМАС, яку раніше пропонував президент США Джо Байден.
Нагадаємо, прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що Ізраїль погодився не зупинити війну, а лише "обговорити її завершення". За його словами, Ізраїль може призупинити війну на 42 дні для повернення заручників.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На Київщині зіткнулись вантажівка та легковик: постраждалого затисло у понівеченому авто 26 января 2026
На Київщині зіткнулись вантажівка та легковик: постраждалого затисло у понівеченому авто. Фото Обставини та причини аварії встановлять правоохоронці
Російський комік Семен Слєпаков відреагував на терор в Україні та звернувся до росіян фразою з Біблії 26 января 2026
Російський комік Семен Слєпаков відреагував на терор в Україні та звернувся до росіян фразою з Біблії Він різко оцінив риторику тих, хто ухвалює рішення про удари
Хаменеї перебрався до бункеру після заяви Трампа - ЗМІ 26 января 2026
Представники служби безпеки та військові попередили очільника іранського режиму про зростання загрози з боку США.