Відому українську акторку публічно образили в кінотеатрі Києва

24 мая 2024

Популярна українська акторка Віталіна Біблів ("Будиночок на щастя", "Люся-інтерн", "Слуга народу", "Провідниця") на своїй сторінці в Instagram розповіла про неприємний інцидент, який стався з нею в одному із столичних кінотеатрів.

В коментарі OBOZ.UA артистка зізналася, що буває в цьому громадському закладі дуже часто – це один з найулюбленіших кінотеатрів артистки.

Днями Віталіна Біблів завітала туди на перегляд фільму, який їй порекомендували знайомі. Однак під час трансляції картини почалася повітряна тривога. Акторка мала вільний час, тому перечекавши в укритті тривогу, повернулася до кінотеатру. Їй надали запрошення, яке видають замість квитка на сеанс, що не відбувся через форс-мажорні обставини.

"Я пішла в інший зал дивитися інший фільм, – написала в Instagram акторка. – До мене приходить жіночка, потім охоронець, який просить квиток, я даю запрошення, а він каже: "Ви читати вмієте? Це VIP-зала, вийдіть звідси!".

"Кінотеатр, де сталася неприємна ситуація, я дуже люблю, – розповідає в телефонній розмові акторка OBOZ.UA. – Дуже часто там буваю, мене там знають. Те, що сталося, як зараз розумію, прикре непорозуміння. Це не вперше, коли тривоги переривають перегляд фільму, я ніколи не поверталася в зал, не намагалася повернути гроші за квитки. А тут у мене був час, думаю: ну, піду подивлюся".

За словами Віталіни, після того, як вона розповіла цю історію у себе в соцмережі, менеджмент закладу перепросив за те, що сталося: "Виявилося, що запрошення потрібно було обміняти в касі на квиток на сеанс, який хочеш відвідати. Ми поговорили з адміністрацією про те, що треба попрацювати з персоналом. Люди, які працюють в сфері обслуговування, погодьтеся, мають бути трішки м'якшими і добрішими. Мене зачепила фраза: ви думаєте, якщо ви відома, то вам все можна?"

"Я дуже люблю кіно. Наприклад, вже була два рази на фільмі "Будинок "Слово". Нескінчений роман". Прямо два дні підряд ходила – так зачепила картина. Люблю не тільки українські картини. Якщо треба "розвантажити мізки", дивлюся щось на кшталт "Аквамена". Дуже люблю мультики. От скоро буде прем'єра "Думками навиворіт-2", де я, як і в першій частині, озвучую Печаль. Звісно, буду і надалі ходити в кіно – все добре".

Також читайте на OBOZ.UA інтерв’ю з Віталіною Біблів – про місяць у підвалі під Бучею, родичів з Росії, які охрестили її нацисткою, і зрадницю Безрук.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Леся Нікітюк поділилася кадрами свого релаксу в Буковелі 23 декабря 2025

Телеведуча Леся Нікітюк влаштувала собі передсвятковий відпочинок у Буковелі та показала ще більше фото звідти.

Віткофф: Росія повністю віддана досягненню миру 22 декабря 2025

Спецпредставник Трампа назвав "конструктивними" зустрічі як з українською, так і з російською делегаціями.

"Репресована Коляда": в Україні зняли документальний фільм про дисидентів, які колядували всупереч КДБ 22 декабря 2025

"Репресована Коляда": в Україні зняли документальний фільм про дисидентів, які колядували всупереч КДБ Фільм розповідає про покоління українських дисидентів, для яких різдвяна коляда стала актом опору тоталітарній системі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Atlant Clinic 0.6
Atlant Clinic

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше