4 января 2025
Народний артист України Олексій Горбунов, який брав участь у створенні багатьох стрічок російського кінематографу, проте після початку війни на Донбасі у 2014 році розірвав всі зв'язки із країною-агресором, не добираючи слів, висловив свою думку про зірок вітчизняної сцени, які грають у фільмах. У немилість до 63-річної знаменитості потрапили Дзідзьо, Оля Полякова та інші зірки.
Про своє ставлення до участі співаків у створенні кінокартин Горбунов розповів у новому випуску подкасту "Фонтан". Він зауважив, що досить часто не може зрозуміти, чому режисери запрошують у свої проєкти виконавців, а не професійних акторів.
"Дзідзьо знімався в комедії, яку всі хвалили, а я дивився на це і думав: "Чому ви не зробите те саме, але з хорошими акторами?" До того ж я не знаю, хто режисер, хто продюсер. Чому Дзідзьо запросили?" – емоційно сказав Олексі Горбунов, – "Добре, Дзідзьо, співай, але в кіно ти що робиш? Про пісні я нічого не говорю, там я не не розуміюся, але в кіно як комедійний актор ти як сам себе оцінюєш за десятибальною шкалою?"
Не залишив без уваги Олексій Горбунов і стрічку "Свінгери", що вийшла на великі екрани у 2018 році. За словами актора, йому так сильно не сподобалася гра деяких зірок, що він би "відкрив про тих кримінальні справи". Артист зізнався, що для нього участь непрофесіоналів у створенні кіно завжди була болючою темою.
"Хто там був? Оля Полякова, якісь інші співаки. Хтось же написав сценарій, хтось зняв, але ж просто жахлива гра. З точку зору акторської майстерності це таке дно. Я би показував цей фільм молодим акторам, щоб знали: не дай Боже вам зіграти так, як вони", – додав зірка.
Як зазначив Олексій Горбунов, він настільки сильно ненавидить проєкт "Свінгери", що якби йому дали змогу переглянути картину ще раз, через 5 хвилин міг би розтрощити телевізор. Народному артисту України не подобається ні тема, ні виконання, ні вибір акторів. Він зазначив: "Гра просто жахлива. Вони роблять все так страшно, що я навіть не вірю, що це випустили. Досі не розумію, як це вийшло на великі екрани".
Увага! Відео містить нецензурну лексику!
Раніше OBOZ.UA розповів, що Максим Бородін різко висловився про Винника та "вовчиць".
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Королева Летісія вся в рожевому побувала на засіданні фонду. Фото 4 июля 2025
Іспанська королева Летісія 3-го липня побувала на засіданні правління Молодіжного фонду боротьби з наркотичною залежністю у Мадриді.
РФ пошкодила консульський відділ посольства Польщі у Києві 4 июля 2025
РФ пошкодила консульський відділ посольства Польщі у Києві
Оновлення для Google "Фото": додаток нарешті обзавівся важливими функціями 4 июля 2025
Оновлення для Google "Фото": додаток нарешті обзавівся важливими функціями