Зеленська нагадала, до чого не можна звикати під час війни

27 ноября 2022

Перша леді України Олена Зеленська з нагоди всесвітніх "16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства" звернулася до українців з важливим нагадуванням. Дружина президента Володимира Зеленського попросила не звикати до насилля в умовах повномасштабноїй війни і назвала це "пасткою".

Вона звернулася до українців, котрі виправдовують побутове насилля тетористичною війною, яку розв'язала Росія. Відповідний допис з'явився в Instagram першої леді.

Обраниця очільника країни наголосила, що шукаючи виправдання жорстокості на побутовому рівні, можна потрапити в пастку.

"Є дещо, із чим не можна миритися навіть під час війни. Тим більше під час війни. Це час, коли легко поширюються жорстокість і насильство. Та найгірше – до цього можна звикнути, ніби так і треба. Але це пастка для всіх нас. До насильства не можна звикати, його не можна толерувати, прикриваючись війною", – написала Олена Зеленська.

Вона закликала українців стати уважнішими до потреб оточуючих та своїх власних. Перша леді України додала, що будь-які випадки жорстокості не потрібно ігнорувати та намагатися "перетерпіти", виправдовуючи насилля, знущання, моральний чи фізичний тиск тощо.

"Наче прості слова, але саме так і є: ми – людяні. Ми чуйні. Кожен день війни перевіряє нас на вірність цим принципам. І ми обов’язково їх захистимо", – закінчила Олена Зеленська.

Раніше OBOZREVATEL писав, що перша леді України, як і багато українців, продовжує працювати навіть за умов тотального відключення електроенергії та її економії. Її фото надихнуло користувачів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Спікер Джонсон сподівається на примирення Трампа й Зеленського 3 марта 2025

Глава Української держави повинен вибачитися та прийняти угоду щодо прав на корисні копалини, вважає Майк Джонсон.

Україні спорядять 5 тис. ракет для збиття шахедів 3 марта 2025

У Великій Британії досягнуто стратегічної домовленості – запуску масштабного проєкту LMM-RapidRanger для зміцнення ППО України.

Школи РФ облаштовують тири та купляють макети відірваних кінцівок 3 марта 2025

Російські прокурори масово подають до шкіл позови, вимагаючи оснастити кабінети для "Основ безпеки та захисту Батьківщини" (ОБЗБ).

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше